У с. Майдан Тисменицького району відбулося освячення оновленого храму св. Архистратига Михаїла. Храм освятив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин.

Сьогодні, 3 грудня, Митрополит Володимир звершив архієрейське богослужіння в храмі св. Архистратига Михаїла, що в с. Майдан, Лисецького протопресвітеріату.

При вході до храму архієрея зі словами вітань зустрічали діти та молодь парафіяльної громади, на чолі з адміністратором святині о. Іваном Дячуком.

Перед початком Божественної Літургії владика звершив освячення оновленого храму.

Після чину відновлення владика Володимир відслужив Святу Літургію у співслужінні о. Івана Дячука (адміністратора парафії), о. Олега Качмарського (Лисецького декана), о. Ярослава Підлуськького (Боднарівського декана) та інших запрошених священнослужителів.

В часі проповіді Митрополит роздумував над Євангельським уривком з 26 неділі по Зісланні Святого Духа. В розповіді йдеться про нерозумного багача і вона пригадує важливу Божу істину, що стиль життя людини, її здобутки, труднощі і проблеми є відображенням її духовного життя, стану її душі.

∙ У с. Княжолука урочисто освятили відновлений храм

На думку Митрополита, стати багатим, а відтак розкішно жити було метою Євангельського багача, і не дивно, що Господь назвав його «безумним».

«Щоб не сталося у нашому житті, ми маємо пам'ятати, що вічного на цій землі нічого немає. Минає світ і все, що в ньому. Ісус Христос не один раз проголошував у Своїй Божественній проповіді, щоб ми не прив'язуватися усім серцем до землі, але, за словами Христа-Спасителя, ми маємо насамперед шукати Царство Боже і правди Його з вірою в те, що все інше додасться нам», - повчав проповідник.

За словами Владики, людина приходить на світ і відходить із нього, бо людське життя - не що інше як мандрівка, у якій із кожним днем щораз ближче наближаємось до місця зустрічі.

«Людська душа, «образом і подобою Божою», ніщо земське не може наситити її, ніякі світові скарби не можуть дати їй правдивого блаженства. У цьому, власне, полягає мета і призначення нашого життя», - вів далі Архієрей.

На його думку, це велика радість усвідомлювати, що ми християни є людьми землі і неба, а тому, турбуючись про потреби тіла, Владика заохотив турбуватися і про свою безсмертну душу.

«Нехай же прочитане сьогоднішнє Святе Євангеліє спонукає кожного з нас задуматись над своїм життям, робити обрахунок власної совісті і дати відповідь, кому ми досі служили і кому бажаємо служити у подальшому своєму житті, щоб бути щасливими не тільки тепер, але також і у вічності», - підсумував проповідник.

Після завершення богослужіння, владика Володимир привітав вірних з подією освячення відновленого храму.

«Ваша святиня є відображенням вашої любові та пожертви», - мовив Архієрей.

Митрополит побажав вірним, щоб у своєму храмі вони «завжди могли зріти близькість неба, близькість Царства Божого». Владика висловив подяку адміністратору парафії о. Івану та усім, хто долучився до відновлення цієї святині.

∙ Святий Йосафат є нашим братом по крові – Митрополит Володимир в Бурштині

Відтак всі ще помолилися за мир та спокій у нашій Батьківщині, а Митрополит Володимир уділив присутнім своє архієрейське благословення.


Дивіться більше фото на нашій сторінці в facebook

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Листопад 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2