30 листопада в спортзалі для міні-футболу кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії та фізичного виховання відбувся незвичний матч. Збірна викладачів Івано-Франківського національного медичного університету змагалась з командою священиків Івано-Франківської архієпархії Української Греко-Католицької Церкви.

Викладачам ІФНМУ протистояли священики з Івано-Франківська, та декількох районів Прикарпаття. За два тайми по 20 хвилин команди просто закидали одне одного голами. Фінальний рахунок на табло зафіксував перемогу команди медуніверситету з рахунком 7:6.

«Ми давно отримали запрошення від університету, і ось зараз нарешті вдалося провести цей матч, — говорить референт у справах спорту Івано-Франківської арієпархії УГКЦ отець Микола Крушец. - Хочу відзначити чудові умови спорткомплексу університету, ми дійсно приємно вражені. Спортом ми займаємося перш за все для себе, але так само в нас традиційно відбувається внутрішній чемпіонат з міні-футболу між священиками наших єпархій. Минулого року турнір відбувався у Винниках на Львівщині, де наша архієпархія здобула перше місце. Цього року змагання відбулися в нас, і ми посіли друге місце. А ще на Прикарпатті відбувається традиційний турнір з міні-футболу на Кубок Івано-Франківської архієпархії імені блаженного Григорія Хомишина, в якому беруть участь представники мирянських спільнот, парафії, молодіжні організації тощо».

Кращим бомбардиром у складі університетської команди став ректор університету, професор Микола Рожко. Він без замін провів на майданчику всі 40 хвилин і записав на свій рахунок чотири голи. Два голи забив доцент Володимир Левко, ще один — асистент Роман Олійник.

∙ Папа до молоді: як розпізнати своє місце у Божих планах?

«Сьогодні відбувся дуже символічний матч, грали люди, які лікують душу — святі отці, і ми, люди, які лікують тіло, — говорить Микола Рожко. — Ми сьогодні всім показали, що можна проводити такі чудові товариські зустрічі, пропагувати здоровий спосіб життя. На матчі були наші студенти, ветерани університету, і вони побачили, що спорт — це найкраще, що може об’єднати людей».
Нагадаємо, це вже не вперше команда ІФНМУ зустрічається зі священиками на футбольному майданчику.

За матеріалами 0342.ua

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4