Адреса: м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 181

сайт: www.osbm.if.ua

е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

тел. (0342) 75-11-31

Настоятель о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ

РОЗПОРЯДОК

Понеділок

6:45 – Утреня

7:30 – Божественна Літургія за здоров’я та на всяке прошення

17:00 – Вечірня

18:00 – Божественна Літургія – Тридцятиднівка (за померлих)

Вівторок

6:45 – Утреня

7:30 – Божественна Літургія за здоров’я та на всяке прошення

17:00 – Вечірня

18:00 – Божественна Літургія – Тридцятиднівка (за померлих)

Середа

6:45 – Утреня

7:30 – Божественна Літургія за померлих, панахида

17:00 – Вечірня

18:00 – Божественна Літургія – Тридцятиднівка (за померлих)

Четвер

6:45 – Утреня

7:30 – Божественна Літургія за здоров’я та на всяке прошення

17:00 – Вечірня

18:00 – Божественна Літургія – Тридцятиднівка (за померлих)

П'ятниця

6:45 – Утреня

7:30 – Божественна Літургія за здоров’я та на всяке прошення

17:00 – Вечірня

18:00 – Божественна Літургія – Тридцятиднівка (за померлих)

Субота

6:45 – Утреня

7:30 – Божественна Літургія за померлих, парастас

17:00 – Вечірня

18:00 – Божественна Літургія – Тридцятиднівка (за померлих)

Неділя

7:00 – Утреня

8:00 – Божественна Літургія за здоров’я та в інших наміреннях, співає хор «Надія»

10:00 – Божественна Літургія за парафію, співає хор «Кантемус»

12:00 – Божественна Літургія для молоді, співає хор «Осанна»

14:00 – Божественна Літургія для дітей, співає хор «Божі Ангелята»

17:00 – Вечірня

18:00 – Божественна Літургія– Тридцятиднівка (за померлих)

Свята

Розпорядок недільний, тільки:

7:30 – Служба Божа, співає хор «Надія»

14:00 – Служби Божої НЕМАЄ!

Кожної п’ятниці:

10:00 – Служба Божа і молитви за хворих

15:00 – Адорація Найсвятіших Тайн (провадить Апостольство Молитви)

Кожного четверга:

19:00 – Служба Божа

19:45 – Виставлення Найсвятіших Тайн і година Адорації в наміренні за добру долю України

Четвер перед першою п’ятницею місяця:

19:00 – Служба Божа

19:45 – Свята Година

1-ша п’ятниця місяця:

7:30 – Служба Божа, Молебень до Серця Христового

1-ша субота місяця:

10:00 – Служба Божа в наміренні Апостольства Молитви

Молебень до Пречистої Діви Марії

2-га субота місяця:

10:00 – Служба Божа за єдність родин

Молебень до св. Йосафата Кунцевича, ЧСВВ (За єдність Церкви й наші родини)

3-тя субота місяця:

10:00 – Служба Божа за ласку доброї та щасливої смерті («Апостольство Доброї Смерті»)

Акафіст до Матері Божої Страждальної

Остання субота місяця:

10:00 – Служба Божа й Акафіст до св. ап. Юди Тадея

ЗУСТРІЧІ ПАРАФІЯЛЬНИХ СПІЛЬНОТ ТА ГУРТКІВ

Понеділок:

19:45 – Біблійна школа для дорослих (актовий зал монастиря).

16:30 – Репетиція вокальної молодіжної студії «Істина» (3-ій поверх парафіяльного корпусу монастиря).

Вівторок:

17:00 – ТУСК «Обнова» (молодь віком від 18-ти років і старше), (3-ій п. пар. корп.).

19:00 –  Репетиція молодіжного хору «Осанна» (ІІІ п. пар.корп)

20:00 – Катехитичні заняття для передподружніх пар (актовий зал).

Середа:

15:30 − Репетиція дитячого хору «Божі Ангелята» (діти віком від восьми рр. і старше), (актовий зал).

Катехитичне навчання для вірних у храмі після вечірньої Служби Божої.

Четвер:

16:30 – Репетиція вокальної молодіжної студії «Істина».

20:00 – Катехитичні заняття для передподружніх пар.

П’ятниця:

16:30 – Репетиція вокальної молодіжної студії «Істина».

20:00 – Репетиція молодіжного хору «Осанна».

Субота:

10:00 – Катехитична школа ім. єпископа Григорія Балагурака, ЧСВВ для дітей віком від 3 до 12 рр. (3-ій п. пар. корп.).

10:00 – Катехитичні заняття для батьків (3-ій п. пар. корп.).

11:00 – Гурток малювання для дітей (3-ій п. пар. корп.).

11:00 – Гурток бісероплетіння для дітей (3-ій п. пар. корп.).

11:00 – Гурток хорового співу для дітей (3-ій п. пар. корп.).

15:00 – Катехитичне заняття з Вівтарною Дружиною (хлопці віком від 7 до 18 рр. ), (3-ій п. пар. корп.).

16:00 – Репетиція дитячого хору «Божі Ангелята» (актовий зал).

Неділя:

11:00 – Підготовка дітей до Першої Св. Сповіді і Врочистого Причастя (3-ій п. пар. корп.).

12:30 – Підготовка дітей до Першої Св. Сповіді і Врочистого Причастя (3-ій п. пар. корп.).

13:30 – Репетиція молодіжного хору «Осанна» (3-ій п. пар. корп.) і зустріч молодіжної спільноти «Еммануїл» (старшокласники та студенти), (3-ій п. пар. корп.)

15:00 – Катехиза для дорослих (актовий зал).

15:30– Катехитичне заняття з Марійською Дружиною (3-ій п. пар. корп.).

Перша субота місяця:

16:00 – Творче заняття для учасників різного віку парафіяльної літературної студії «Поетичний блиск Майзлів» (3-ій п. пар. корп.).

Остання субота місяця:

16:00 – зустріч членів (діти та молодь) парафіяльного англомовного клубу (3-ій п. пар. корп.).

Пасторальне планування

Вересень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30