У неділю, 10 грудня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин очолив святкування 225-и літнього ювілею храму св. Андрія Первозванного, що в м. Калуші.

На урочистість до храму на це велике свято зійшлося чимало містян з Калуша та околиць. З самого ранку в церкві лунали подячні молитви, а вірян перебувають в очікуванні приїзду Архієрея. Впродовж більш як двох століть тут служилась Божественна Літургія, тут вінчали молодят, тут хрестили дітей, зрештою, тут - проводжали в останню путь небіжчиків.

Традиційно, Владику зустрічали на подвір'ї святині. Діти вручили Митрополиту хліб та сіль, а адміністратор храму о. Андрій Челядин запросив Кир Володимира очолити Архієрейську Божественну Літургію.

 У Великій Тур'ї відзначили 10-ліття храму

У часі проповіді Митрополит Володимир звернувся до присутніх у храмі з повчальним словом. Владика розповів про значення храму у людському житті, наголошуючи на тому, що Божий дім супроводжує всіх нас від самого народження і аж до смерті. Крім того, Провідник закликав усіх парафіян подякувати Богові за те, що в цій святині ось уже більш як півтора століття народжуються нові діти Божі, стаючи членами Церки Христової і Неба, приймаючи св. Тайну Хрещення.

«Відзначаючи цей ювілей святого храму, пригадавши собі, яке велике добро зробили ваші прабатьки і вірні жертводавці, які жили у скромних сільських хатинах, а для Бога, як вияв своєї християнської віри і любові, збудували цей прекрасний храм. Нам же належить щира подяка і молитва за всіх починальників, всіх ктиторів, і благодітелів, жертводавців, архітекторів, будівельників, яким Бог у своїй батьківській мудрості доручив колись будівництво цієї Святині», - підсумував Архієрей.

 До Франківська завітає Блаженніший Святослав

Після Божественної Літургії Митрополит привітав громаду з їхнім храмовим святом, бажаючи, не звертати з правильної християнської дороги та з ще більшим запалом продовжувати розбудовувати свою святиню. Опісля всі помолилися за мир та спокій в Україні молитву «Боже великий, єдиний» і Митрополит Володимир уділив присутнім своє Архієрейське благословення.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4