У четвер, 7 листопада, франківський Карітас влаштував для вихованців Коломийського дитячого будинку-інтернату свято до Міжнародного дня людей з інвалідністю. Вихованцями будинку-інтернату є дівчата віком до 18 років з вадами розумового розвитку.

Свято для дівчат організували спільно з Департаментом соціальної політики ОДА.

Волонтери Карітасу та члени Товариства українських студентів-католиків «Обнова» підготували для вихованців будинку-інтернату концерт з піснями та ритмічними танцями.

 Репортаж з добром. Особлива молодь у Франківську робить просто неймовірні речі

Директор будинку-інтернату Марія Денис була рада гостям, адже каже, подібного свята у їхньому закладі давно вже не було.

«Нашим дівчатам дуже потрібні такі свята, вони просто на очах змінюються, – говорить директор закладу, – сміються, плескають в долоні, радіють навіть ті, які часто є похмурими. Ми розуміємо, що хороший настрій – це запорука хорошого самопочуття».

Волонтер Карітасу Мар’яна Двірник підготувала для вихованців закладу сюрприз – облаштувала для них фотозону з кульками. Дівчата фотографувалися і тепер кожна буде мати фотографію на згадку. Також волонтерка провела для них майстер-клас з виготовлення фігур з повітряних кульок.

«Я щаслива, що змогла потішити дівчат, розумію, що їм цього не вистачає,  – каже Мар’яна, – тим більше повітряні кульки люблять усі – і діти, і дорослі».

Окрім кульок волонтери ще потішили дівчат бодіартом. Усі були дуже раді і запрошували працівників та волонтерів Карітасу знову до себе у гості.

∙ Мальтійці Івано-Франківська традиційно відкрили виставку малюнків до святого Миколая

На завершення свята вихованці будинку-інтернату отримали від Карітасу солодкі подарунки та вітальні листівки, власноруч зроблені волонтерами благодійного фонду.

Повідомила Юлія Федунишин

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4