Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

У четвер, 14 грудня, в приміщенні Катехитичного центру Архікатедрального собору Воскресіння Христового відбулися збори деканальних референтів Комісії у справах родини. Очолив зустріч Голова комісії о. Юрій Прилепський.

На початку засідання отець повідомив присутніх про план праці Комісії у справах родини на наступний рік. В ньому, зокрема,  особливе місце приділено душпастирству сімей. Програма праці з  родинами передбачає як ретельну передшлюбну душпастирську опіку, так і систематичну працю з вже існуючими сім'ями.

«Сьогодні ми маємо дуже багато викликів стосовно наших сімей, але з Божою поміччю ми готові давати їм рішучу відповідь», - переконаний Голова.

Серед іншого, учасники засідання обговорили також душпастирство священичих родин. Так, о. Юрій повідомив, що Комісія уже працює над створенням робочої групи для вивчення потреб та викликів священичих родин, а найближчим часом будуть запроваджені обов'язкові курси для семінаристів та їхніх наречених.

 АНОНС! В Івано-Франківську проведуть реколекції для дружин священиків

Під час зустрічі було також представлено новий посібник Комісії «Тематичний план парафіяльних зустрічей з особами, які, уклавши церковне подружжя, розірвали спільність життя із своїм подругом та проживають у новому цивільному або громадянському зв’язку із третьою особою».

На завершення о. Юрій Прилепський подякував отцям-референтам за їхнє служіння та закликав і надалі старатися ревно виконувати свої обов’язки.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Січень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4