З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина, за підтримки Івано-Франківського міського голови п. Руслана Марцінківа в храмі Царя Христа монастиря оо. Василіян Української Греко-Католицької Церкви м. Івано-Франківська з 8 по 14 січня 2018 р. проходитиме ІХ Різдвяний фестиваль "Коляда на Майзлях".

З нагоди проведення цьогорічного Міжнародного фестивалю «Коляда на Майзлях», у вівторок, 26 грудня 2017 р. Б., о 10:00 год., в приміщенні Івано-Франківського Архієпархіального управління (м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 64, І поверх) відбудеться прес-конференція.

Мета фестивалю - відродження багатогранної духовної спадщини нашого краю в часі святкування Різдва Христового; відновлення, збереження та поширення різдвяних традицій, коляд, щедрівок;  розвиток духовного вокально-хорового мистецтва; обмін творчими досягненнями мистецьких колективів.

Учасниками фестивалю будуть аматорські та професійні хорові колективи (мішані, однорідні та дитячі), солісти-вокалісти, ансамблі, фольклорні колективи, оркестри нашого міста, області, з різних куточків України, а також закордонні колективи. 

Відкриття та гала-концерт фестивалю, а також щоденні концертні виступи учасників фестивалю, які проходитимуть в храмі Царя Христа, транслюватимуться ОТБ «Галичина» в прямому ефірі.

Поспілкуватись із журналістами на прес-конференцію прийдуть:

Кир Володимир Війтишин, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський;

прп. о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ, ігумен і парох монастиря Царя Христа оо. Василіян;

п. Руслан Марцинків, Міський Голова Івано-Франківська;

п. Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адмінстрації;

п. Надія Загурська, директор Департаменту культури м. Івано-Франківська;

Представники оргкомітету.

Прес-конференція відбудеться 26 грудня 2017 р. Б., о 10:00 год.

в конференц-залі Івано-Франківського Архієпархіального управління

(м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 64 (1 поверх)

За детальнішою інформацією звертайтесь:
(098) 719 58 95;
Володимир Лукашевський,
Прес-секретар Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 


Довідка:

Фестиваль «Коляда на Майзлях» започаткували у 2009 р., в парафії Царя Христа в Івано-Франківську. Свою назву фестиваль отримав від мікрорайону Майзлі, де побудовано храм і монастир отців-василіян. Організаторами різдвяного дійства стали тодішній ігумен о. Йосафат Фітель, ЧСВВ, і керівники парафіяльних хорових колективів Ігор Дем’янець, Любов Терлецька і Любов Литвинчук. За вісім років «Коляда на Майзлях» зросла від парафіяльного святкування до міжнародного різдвяного фестивалю.

Пасторальне планування

Січень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3