21 грудня 2017 року Божого у великому конференційному залі навчального корпусу Івано-Франківської архієпархії УГКЦ відбулася святкова академія з нагоди вручення нагород переможцям VIІ-го Всеукраїнського екологічного конкурсу «Відповідальність за створіння».

Захід розпочався о 15:00, в годину Божого милосердя, молитвою «Отче наш» у виконанні семінаристів Івано-Франківської духовної семінарії ім. свящ. Йосафата. Опісля до слова запросили д-ра Володимира Шеремету, керівника Бюро УГКЦ з питань екології, який коротко розповів про історію, статистику та здобутки конкурсу, що має за мету плекати культуру відповідальності за Боже створіння – природу.

«Важливим завданням конкурсу є повернення людини до життя, яке відповідає її природі по задуму Творця. Фактично мова йде не просто про те, щоб зробити вагомий внесок для більш чистого та здорового довкілля, але, передусім, для оживлення віри та оздоровлення стосунків з нашим Творцем і Спасителем, результатом якого безперечно стане оздоровлення в корені навколишнього світу», - констатував очільник Екобюро.

Згодом до присутніх звернувся д-р Максим Карпаш, директор Науково-дослідного інституту нафтогазової енергетики і екології, ініціатор та керівник енергоефективної лабораторії «Нова енергія», який цьогоріч вперше був членом журі, п.Максим поділився враженнями від конкурсних робіт та побажав усім учасникам розвиватися і не зупинятися в напрямку сталого розвитку, бо

«Сталий розвиток – це, простими словами, жити так, щоб було комфортно нам та ще залишились енергоресурси для майбутніх поколінь».

Пан Ярема Стецик, художник, музикант, організатор фестивалю «Вгору серця», який вже декілька років поспіль є незмінним членом журі конкурсу в номінації «Малюнок», побажав юним художникам малювати серцем, малювати внутрішні відчуття, адже вони є найцінніші.

Після виступу членів журі конкурсу слово надали переможцям – Світлані Яцишин та Єлизаветі Бородай, які поділились з присутніми своїми авторськими віршами та молитвами.

Піснею прослави Господа звернувся о. Олексій Саранчук до учасників конкурсу, допомігши всім присутнім відчути, який добрий, повний милосердя і любові до нас і цілого Створіння наш Творець.

 Організатори "Коляди на Майзлях" розповіли чим фестиваль вражатиме цього року

Завершилась святкова академія врученням цінних призів для переможців з різних куточків України. Цьогоріч власником суперпризу – електровелосипеда став переможець в номінації «Проповідь» – о. Тарас Дзьоба. 

Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4