Ввечері, 31 грудня, коли цілий світ перебуває в очікуванні нового року, в храмах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ вже склалась добра традиція молитовно подякувати Господеві за прожитий рік. З цієї нагоди Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин звершив Божественну Літургію в центральному храмі нашого міста.

Разом з Владикою прийшли на молитву всі священнослужителі Архікатедрального собору Воскресіння Христового на чолі з настоятелем митр. прот. Юрієм Новіцьким. Вщент переповнений вірними храм – найкращий доказ того, що нашим людям є за що подякувати Всевишньому в навечір'я Нового року.

В часі проповіді Митрополит виголосив до присутніх повчальне слово, в якому роздумував над чеснотою вдячності та закликав усіх подякувати Господеві за всі отримані дари та благословення в році, що минає.

В особливий спосіб Владика Володимир заохотив усіх до спільної молитви, після Божественної Літургії, за той довгоочікуваний мир та спокій у нашій Батьківщині Україні. Митрополит висловив щире сподівання, що в цьому році в нашій країні запанує нарешті мир, а всі герої, котрі впродовж цих років на передовій захищають наш спокій, повернуться здоровими до своїх домівок.

 Церква підтримала переселенців

На завершення, Кир Володимир привітав присутніх з Новим роком та побажав добре підготуватися до приходу нашого Спасителя, адже за кілька днів ми святкуватимемо Різдво Христове.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Жовтень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4