Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ

Офіційний медіаресурс

З благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина, за підтримки Івано-Франківського міського голови п. Руслана Марцінківа в храмі Царя Христа монастиря оо. Василіян Української Греко-Католицької Церкви м. Івано-Франківська з 8 по 14 січня 2018 р. проходитиме ІХ Різдвяний фестиваль "Коляда на Майзлях".

8 січня (понеділок)

Відкриття

12.00 - Архієрейська Божественна Літургія за участю Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського Володимира Війтишина

Урочисте відкриття фестивалю за участю колективів монастиря Царя Христа м.Івано-Франківська:

  • Парафіяльний хор «Надія»
  • Дитячий хор «Божі ангелята»
  • Молодіжний хор «Осанна»
  • Молодіжний хор «Істина»
  • Камерний хор «Cantemus»

9 січня (вівторок)

16.00 – Концертна програма за участю гостей фестивалю (Вічевий майдан)

16.45 - Божественна Літургія (церква Царя Христа)

18.00 - Фестивальні виступи:

  • Родинний народний фольклорний колектив родини Герлібів «Оберіг»     (с.Белелуя, Снятинський район)
  • Василіянський монаший хор «Deisis» (смт. Брюховичі, Львівська область) 
  • Камерний хор «Ave Musica» (м.Одеса) 
  • Чоловічий хор (м.Фінтеушу Маре, Республіка Румунія)
  • Державний академічний Волинський народний хор (м.Рівне)

10 січня (середа)

16.00 – Концертна програма за участю гостей фестивалю (Вічевий майдан)

16.45 - Божественна Літургія (церква Царя Христа)

18.00 - Фестивальні виступи:

  • Фольклорно-етнографічний колектив «Перемітка»  (с.Лука, Городенківський район)
  • Фольклорний ансамбль Вигодської ДМШ (смт. Вигода, Долинський район)
  • Квартет бандуристок «Гердан» (м.Івано-Франківськ)
  • Мистецька група Центру вокального мистецтва (м.Жешув, Республіка Польща)
  • Академічний хор ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» (м.Хмельницький)
  • Долинський муніципальний духовий оркестр (м.Долина)

11 січня (четвер)

16.45 - Божественна Літургія (церква Царя Христа)

18.00 - Фестивальні виступи:

  • Народний аматорський фольклорно-етнографічний колектив “Молодичка” (с.Путятинці, Рогатинський район)
  • Вокальний ансамбль «Опришівські соловейки» (м.Івано-Франківськ)
  • Народний аматорський хор, чоловічий ансамбль та ансамбль «Сопілкарі» (с.Лісний Хлібичин, Коломийський район)
  • Вокальний ансамбль «GoldArt»  (м.Волноваха, Донецька область)
  • Дитячий фольклорно-етнографічний гурт «Вербиченька» (м.Нова Водолага, Харківська область)
  • Вокальний ансамбль «Sine Nomine» (м.Люблін, Республіка Польща)
  • Хор церкви ХВЄ (м.Івано-Франківськ)

12 січня (п’ятниця)

16.45 - Божественна Літургія (церква Царя Христа)

18.00 - Фестивальні виступи:

  • Вокальний ансамбль «Співаночки» Криворізького обласного музичного коледжу (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область)
  • Колядницька партія (присілок Підмагура, селище Верховина)
  • Вокальний ансамбль «Мелодія» (м.Попасна, Луганська область)
  • Квінтет Гарнізонного Храму Петра і Павла УГКЦ «P&P Quintet» (м.Львів)
  • Академічний камерний хор Тернопільської обласної філармонії (м.Тернопіль)
  • Камерний хор «Друскінінкай» (м.Друскінінкай, Республіка Литва)

13 січня (субота)

15.00 – Концертна програма за участю гостей фестивалю (Вічевий майдан)

16.45 - Божественна Літургія (церква Царя Христа)

18.00 - Фестивальні виступи:

  • Народний аматорський вокальний ансамбль “Русинка” (с.Іванівка, Рожнятівський район)
  • Львівський муніципальний хор «Гомін» (м.Львів)
  • Вокально-інструментальний ансамбль «Florialia» національного університету мистецтв Джорджа Енеску  (м.Ясси, Румунія)
  • Народна академічна хорова капела Київського Політехнічного інституту (м.Київ)
  • Вокальна формація «Піккардійська терція» (м.Львів)

14 січня (неділя)

16.00 - Гала концерт

18.00 - Спільна коляда на подвір'ї монастиря

9 січня (вівторок)

16.00-17.00 – концертна програма на Вічевому Майдані за участю гостей фестивалю:

  • Родинний народний фольклорний колектив родини Герлібів «ОБЕРІГ» (с. Белелуя, Снятинський район)
  • Василіянський монаший хор «Deisis» (смт. Брюховичі, Львівська область)
  • Камерний хор «Ave Musica» (м.Одеса)
  • Державний академічний Волинський народний хор (м. Рівне)

10 січня (середа)

16.00 – концертна програма на Вічевому Майдані за участю гостей фестивалю:

  • Фольклорно-етнографічний колектив «Перемітка» (с. Лука, Городенківський район)
  • Фольклорний ансамбль Вигодської ДМШ (смт. Вигода, Долинський район)
  • Академічний хор ансамблю пісні і танцю «Козаки Поділля» (м. Хмельницький)

13 січня (субота)

16.00 – концертна програма на Вічевому Майдані за участю гостей фестивалю

  • Народний аматорський вокальний ансамбль “Русинка” (с. Іванівка, Рожнятівський район)
  • Вокальний ансамбль «Мелодія» (м.Попасна, Луганська область)
  • Камерний хор «Друскінінкай» (м. Друскінінкай, Республіка Литва)
  • Львівський муніципальний хор «Гомін» (м.Львів)  
  • Академічний камерний хор Тернопільської обласної філармонії (м. Тернопіль)
  • Вокально-інструментальний ансамбль «Florialia» національного університету мистецтв Джорджа Енеску  (м. Ясси, Румунія)
  • Народна академічна хорова капела Київського Політехнічного інституту (м. Київ)
  • Вокальна формація «Піккардійська терція» (м. Львів)

14 січня (неділя)

16.00 – Гала-концерт за участю колективів (церква Царя Христа):

Молодіжний хор «Осанна»

Молодіжний хор «Істина»

Камерний хор «Cantemus»

Дитячий фольклорно-етнографічний гурт «Вербиченька» (м. Нова Водолага, Харківська область)

Народний аматорський хор, чоловічий ансамбль та ансамбль «Сопілкарі» (с.Лісний Хлібичин, Коломийський район, Івано-Франківська область)

Львівський муніципальний хор «Гомін» (м. Львів)

Вокальний ансамбль «Мелодія» (м.Попасна, Луганська область)

Вокальний ансамбль «GoldArt» (м.Волноваха, Донецька область)

Вокально-інструментальний ансамбль «Florialia» національного університету мистецтв Джорджа Енеску (м. Ясси, Румунія)

Долинський муніципальний духовий оркестр (м. Долина)

Народна академічна хорова капела Київського Політехнічного інституту (м. Київ)

Камерний хор «Друскінінкай» (м. Друскінінкай, Республіка Литва)

Вокальна формація «Піккардійська терція» (м. Львів)

Пасторальне планування

Січень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4