17 січня, Католицька школа-гімназія імені святого Василя Великого відсвяткувала свою 16-ту річницю від дня заснування.  У шкільній каплиці, за участю Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина, відбулися урочистості з нагоди радісного свята.

Святкування розпочалися Божественною Літургією, яку очолив Митрополит Володимир у співслужінні о. Тараса Вілюри, о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ, о. Іринея Гумена, ЧСВВ, о. Петра Васьківа та іншого духовенства. Супроводжували служіння своїм співом дитячий хор школи.

Звертаючись до присутніх у своїй проповіді Архієрей зазначив: «Католицька школа - неначе Вифлеємська зоря, що освітлює шлях християнина, котрий прямує до Господа».

По завершенні Літургії директор Католицької школи с. Єремія Стеблина подякувала Митрополиту Володимиру за його батьківські слова підтримки та благословення.

Опісля розпочався урочистий концерт за участю юних талантів молодшої і старшої школи, гімназисти прославляли Новонародженого Спасителя милозвучними колядками, щедрівками та віншуваннями.

· Шлях віри для учнів усіх часів

Слід зазначити, що на святкування завітав міський голова Івано-Франківська пан Руслан Марцінків. Місцевий очільник привітав педагогічний колектив навчального закладу, учнів гімназії та усіх присутніх, бажаючи і надалі працювати на Славу Божу та добробут народу України.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ