У неділю, 21 січня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин завітав на парафію Богоявлення Господнього, що знаходиться у місті Івано-Франківську, де уділив ієрейські свячення дияконам: Андрієві Недоступу, Андрієві Чорнопиському та Володимирові Кліщу.

Численні вірні та духовенство на чолі з отцем-парохом Зеновієм Слоїком на подвір`ї храму радо зустрічали Архієрея щирими словами привітань. Згідно українського звичаю діти вручили Митрополиту хліб та сіль, а парох в свою чергу запросив Предстоятеля очолити святкові Богослужіння.

Перед Божественною Літургією Владика Володимир освятив тетрапод та проскомидійник, на якому звершуватиметься перша частина Служби Божої – Проскомидія.

Опісля урочистості продовжились Архієрейською Божественною Літургією. Співслужили Владиці парох о. Зеновій Слоїк, синкел у справах духовенства та священичих родин Івано-Франківської Архієпархії митр. прот. Олег Каськів, о. Іван Сас голова молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії, о. Михайло Віхоть, о. Порфирій Шумило, ЧСВВ та інші священнослужителі. Під час проповіді Владика звернув увагу на велич та красу дару священства, проте також наголосив на великій відповідальності, яку Господь покладає на священика.

По завершенню Великого Входу, за приписом літургійних книг, Архієрей уділив ієрейські свячення вищезгаданим дияконам. Котрі урочисто склали визнання віри, прочитавши молитву Символ Віри. Також заприсягнули на Євангелії послух церковній владі та виконання покладених обов’язків.

· Франківські в'язні молитовно відзначили Богоявлення Господнє

Опісля продовжилась Літургія, по завершенні якої Митрополит привітав нововисвячених ієреїв, цим самим заохотивши до ревної праці у Христовому винограднику та гідно нести покладені на них пастирські обов`язки. В свою чергу священнослужителі подякували Владиці Володимиру за довіру та висловили свою вдячність батькам, родичам, настоятелям семінарії і всім тим, хто доклався до їхньої священичої формації.

 

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

 

Пасторальне планування

Січень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3