З цієї нагоди, коли Церква вшановує трьох Святителів: Василія Великого, Григорія Богослова, Йоана Золотоустого, в Архікатедральному і Митрополичому Соборі Воскресіння ГНІХ, на чолі з Митрополитом Володимиром, чисельно зібрались духовенство, вірні та представники влади, щоби привітати митрофорного протоієрея Івана Козовика з великим ювілеєм 90-річчя.

Урочистості розпочались Архієрейською Божественною Літургією, яку очолив Високопреосвященний Владика Володимир Війтишин.

Під час Служби Божої, у своїй проповіді Митрополит акцентував увагу на постатях трьох Святителів.

"У Богослужіннях празника оспівуємо і прославляємо трьох Святителів за їхню гарячу любов до Бога і ближнього, непохитну віру, значен­ня для святої Церкви, Божу мудрість та заступ­ництво. Вони є прикладом безумовної любові до Господа, якої і нам щоденно слід прагнути", - зазначив Проповідник.

Розколяда відбулася на парафії Зіслання Святого Духа

По завершенню Божественної Літургії Канцлер Івано-Франківської Архієпархії — о. Віталій Федун зачитав грамоту про нагородження о. Івана Козовика другим золотим нагрудним Хрестом з прикрасами.

Опісля Митрополит Володимир звернувся до отця Івана зі словами привітань та вдячності за старанне служіння і пастирську жертовність для парафії Воскресіння Христового, ревну викладацьку діяльність та вагомий внесок у розвиток вищих духовних навчальних закладів Івано-Франківської Архієпаріхії. До привітань долучився міський голова Івано-Франківська, пан Руслан Марцінків, подякувавши ювіляру за невтомну щоденну працю для жителів рідного міста.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Січень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3