15 лютого, в день Стрітення Господнього, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин з пастирським візитом завітав до монастиря св. Апостола Андрія, що у місті Тисмениці. 

Свято Стрітення у Католицькій Церкві є Днем Богопосвяченого життя. Також слід зазначити, що днями в Івано-Франківській Архієпархії такі кількаденні заходи відбуваються з благословення Митрополита Володимира вже декілька років поспіль і щоразу в різних монастирях. Ціллю даних зустрічей є об’єднання та спілкування між богопосвяченими особами, які хоч і належать до різних чинів чи згромаджень, проте мають одну ціль – наслідувати Ісуса Христа, живучи у спільнотному житті та складаючи чернечі обіти послуху, чистоти та убожества.

З цієї нагоди Владика Володимир очолив Архієрейську Божественну Літургію в монастирі отців Місійного Товариства Святого Апостола Андрія, де в часі моління о. Іван-Павло Сеньків та брат Василь-Серафим Магіс склали чернечі обіти перед Господом і настоятилем монастиря  —  ієромонахом Василем Іванівом.

Звертаючись з проповіддю Митрополит розповів про значення монаших обітів: "На вівтар Божої любові монаша особа кладе усі земні скарби, даючи обітницю Господу жити убого з Христом, бути послушною настоятелям, чистою і невинною. Слід пам`ятати, що монах — це воїн Христа у боротьбі за святість і постійне з`єднання з Богом".

Монашество нашої Церкви сяє по всій Україні! — Глава УГКЦ привітав богопосвячених осіб з їхнім святом

По завершенні Служби Божої численні вірні спільно з духовенством привітали о. Івана-Павла та бр. Василя-Серафима з пам`ятною подією у їхньому житті – отриманням чернечих обітів. Згодом відбулось освячення Стрітенських свічок, що є символом просвіченості нашого серця Святим Духом та відблиском Його безумовної любові.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

Пасторальне планування

Грудень 2018
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6