25 лютого, у першу неділю Великого Посту, з благословення Архієпископа і Митрополита Володимира Війтишина в Католицькій школі-гімназії святого Василія Великого відбулась ще одна зустріч Школи християнського аніматора.

Уже традиційно все розпочалось із Божественої Літургії, котру очолив віце-ректор Івано-Франківської Духовної семінарії прот. Андрій Чорненко.  Священнослужитель розпочав проповідь зверненням до кожного з учасників ШХА наголосивши, що покликання до аніматорства сьогодні є не менш важливе, ніж покликання самих апостолів, і уподібнив його до покликання Натанаїла.

Також проповідник звернув увагу на важливості Великого Посту: "Святі отці називають час Великого Посту – часом, коли відкриваються небеса і кожен є запрошений прийти і подивитися, скористатися цим часом. Для цього ми маємо святі таїнства Сповіді і Євхаристії, щоб з'єднатись з розп'ятим Ісусом", – запевняє о. Андрій. 

По завершенні Літургії учасників чекав перший тренінг від директора Католицької школи-гімназії с. Єремії Стеблини, про катехизацію на таборі. Сестра наголосила на тому, що "Катехизація – це не просто "сухий" текст, а те, що має торкатися серця дитини".

Наступною за розкладом була зустріч із старшим інспектором відділу ювенальної превенції ГУНП п. Гев'юком Віталієм Миколайовичем. З ним учасники розглянули ряд можливих нещасних випадків та їх розв'язання.

Не менш корисну інформацію слухачі школи дізнались від п. Надії Шегди керівника прес-служби медичного університету, котра поділилася секретами продуктивної реклами табору. 

В Івано-Франківській Архієпархії презентували проект розвитку соціального служіння на парафіях

Завершальною частиною дня став онлайн тренінг з бансології, який провів о. Роман Демуш з Тернопільсько-Зборівської Архієпархії. Згодом практичну частину під свою опіку взяли Христина і Надія Богак, аніматори з м. Тернополя. Після веселих бансів присутні спільною молитвою подякували Господу за всі події дня.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1