У світ вийшов новий випуск всеукраїнського християнського журналу «Слово» на тему: «Земля обітована».

У новому випуску читайте: інтерв’ю із гостем номера, відомим ученим, істориком і релігієзнавцем, викладачем та громадським діячем, що перебував у полоні ДНР/ЛНР, Ігорем Козловським.

Із чого розпочати власний бізнес – поради, продиктовані досвідом, від фінансиста Олега Наворенського.

Вона прибула до України з Індії з місією, кілька років тому заснувала під Мукачевом монастир та допомагає людям. Історія з перших уст сестри-монахині Ліджі Пайяпілі – настоятельки монастиря ордену сестер Святого Йосипа де Сен-Марк у селі Павшино, що на Закарпатті.

Чи дійсно космополітизм є протилежністю до патріотизму, відданості своїй землі, нації, народові? Свої роздуми з цього приводу пропонує доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри всесвітньої історії Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Олег Жерноклєєв.

Звідки беруться маленькі патріоти? Чи можна виховати любов до Батьківщини? Відповідь на ці питання дає дитячий психолог Ірина Волощук.

Національна ідентичність – складне питання, яке торкається усіх. Про розуміння себе, своїх коренів, своєї ментальної спадщини — у розмові з психологом, головою депутатської комісії обласної ради «Із питань захисту прав учасників АТО на сході України та їхніх родин», керівником «Центру психологічної допомоги учасникам АТО, їхнім родинам та переселенцям», тренером-експертом ООН із протидії насильству в сім’ї й торгівлі людьми, керівником благодійного фонду «ІНТЕГРО», керівником ГО Центру допомоги «Людина» Наталею Чаплинською. 

У випуску також читайте: чим відрізняється літургійна мова від побутової, чи планує Церква осучаснювати літургійну мову, чи не суперечить Тайні Подружжя тривале заробітчанство? А також ви дізнаєтесь, де ж власне знаходиться земля обітована й що вона означає для українців; помандруєте в Нью-Йорк — місто необмежених можливостей і цілей разом із Русланою Семенишин, познайомитесь із талановитим подружжям художників із окупованого Сходу Ольгою Грушко та Володимиром Шияном.

Більше інформації про журнал знайдете  на нашій  сторінці в соціальній мережі facebook - https://www.facebook.com/slovo.if/ та на сайті - http://slovoif.in.ua.

Пасторальне планування

Березень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31