Відбулась третя презентація соціального служіння в протопресвітеріатах Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ для духовенства і вірних Богородчанського і Солотвинського протопресвітеріатів. Учасники зібрались в смт. Богородчани, щоб навчитись і розпочати реалізацію соціального служіння в своїх парафіяльних громадах.

Священикам і мирянам було презентовано посібник «Любов’ю служіть один одному», який стане першою допомогою в організації соціального служіння на парафіях.

Сучасне життя необхідно переосмислити через принцип: що робити?, щоб успадкувати вічне життя: «….нашим  обов’язком – є служити один одному…», «…по ділах любові пізнають їх…» –  цими словами Христа Спасителя, митр. прот. Володимир Чорній – директор БФ «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ», звернувся до духовенства і мирян, запросивши переглянути відеозвернення Блаженнішого Патріарха Святослава Шевчука – Глави УГКЦ про соціальне служіння, яке стало фундаментальним у презентації соціального служіння в місцевих громадах.

Отець Володимир звернув увагу на основне завдання християнина в сучасному світі: «…відродити любов один до одного, служіння один одному – це завдання кожного християнина в сучасний стан нашого життя…», – розповівши, що Церква є для служіння людям і жива Церква – це ми коли служимо один одному в любові.

Митрополит Володимир здійснив чергову візитацію у с. Ямниця

В часі презентації розглянули як на практиці заснувати і розпочати соціальне служіння, та що для цього потрібно: найперше – це моніторинг реальної ситуації. Священик має вивчити скільки є потребуючих на парафії (хворі, каліки, сироти, неповносправні та інші). Наступний крок – це вибір і подання відповідальних людей від парафії, які розпочнуть соціальне служіння, а відтак кваліфіковані тренінги і навчання для них, а на майбутнє, заснування невеликих центрів в регіонах.

На завершення зустрічі було продемонстровано, як працюють проекти БФ «Карітас УГКЦ  Івано-Франківськ», як приклад для заснування соціального служіння на парафіях (громадах) Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Повідомив о. Юрій Трухан – учасник проекту

Пасторальне планування

Серпень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1