В актовому залі Долинської спеціалізованої школи-інтернат відбувся семінар учителів Основ християнської етики.  Тематика заходу – «Духовний розвиток особистості».

Відповідальний за освіту і виховання у Долинському деканаті – о. Ігор Яблонь, розпочав семінар з молитви «За мир в Україні», а також звернувся до педагогів  з словами для роздумів, якими нас учителів хочуть бачити діти, батьки і якими  ми є в очах Божих.

Методист Долинського РМК – Валентина Василівна Лещук,  ознайомила учасників семінару з планом роботи, націлила учителів на плідну працю, наголосивши на основних засадах  духовності практикуючого  педагога.

Керівник метод об’єднання – Ірина Михайлівна Яблонь  донесла до учасників семінару   інформаційні  повідомлення, стосовно прощ та різних заходів, які відбуваються при Івано-Франківській Митрополії, також виготовила пам’ятки про семінар.

Уже вдруге левову частку праці взяли на себе працівники Комісії у справах освіти і виховання Івано-Франківської Архієпархії, студенти Папського відділу Теології імені святого Івана Хрестителя (м. Варшава, Польща) – Степан Витвицький та Ігор Клюба.

Успішно завершився перший заїзд ліцензіатської програми з канонічного права

У ході семінару всі учасники мали можливість духовно збагатитися двома модулями:

Модуль 1. Основи християнського життя: у пошуках сенсу життя; ціль та покликання людини; поняття віри,  висвітлив брат Степан Витвицький.

Модуль 2. Практика віри на щодень:

Доніс до присутніх брат Ігор Клюба і вказав на життєві дороговкази; християнська досконалість у житті; молитва і розпізнання Божої волі; шлях духовної боротьби.

А також в процесі були презентовані відеоролики для роздумів та глибшої застанови на Великий піст.

Повідомила Ірина Яблонь

Пасторальне планування

Березень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31