У Світлий понеділок, 9 квітня, парафіяни храму Царя Христа, монастиря оо. Василіян, з великою радістю зустрічали Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина. В цей день продовжується возвеличення подвигу Христа, що переміг смерть і пекло.

Митрополит Володимир очолив Архієрейську Божественну Літургію у співслужінні о. Йосафата Хаймика, ЧСВВ (ігумена і пароха монастиря), о. д-ра Олега Каськіва (синкела у справах духовенства та священичих родин), о. Володимира Палчинського, ЧСВВ, о. Йосафата Поповича, ЧСВВ, о. Никодима Гуралюка, ЧСВВ та о. Андрій Недоступа.

В часі проповіді ігумен монастиря о. Йосафат доніс до присутніх у храмі Пасхальне послання Митрополита Володимира, звернене до священнослужителів, преподобних монахів та монахинь, семінаристів та всіх людей доброї волі. В ньому центральними стали роздуми та побажання миру, якого, за словами Владики, ми сьогодні дуже потребуємо в наших серцях, родинах, громадах, містах і селах, а особливо в нашій Батьківщині Україні.

На думку Митрополита, земне життя Спасителя було сповнене труднощів, перешкод, нерозуміння, страждань і завершилося хресною смертю. Проте Господь виявився сильнішим за ці випробування. Він показав силу Своєї Божественної природи – воскрес.

«Ми, християни, у нашому житті йдемо тим самим шляхом і перемагаємо все вірою у Воскреслого Христа, нашого Господа. Перші слова по Воскресінні, які промовив Ісус Христос до апостолів, були: “Мир вам”. Перше прохання, яке виголошують священнослужителі на Літургії у наших храмах по всій Україні, є: “В мирі Господеві помолімся”. Як дуже ми сьогодні потребуємо миру в наших серцях, родинах, громадах, містах і селах, а особливо в нашій Батьківщині Україні», - звертається далі у посланні Кир Володимир.

За його словами, мир – це великий дар, завдяки якому можемо молитись, творити, працювати, жити.

«Особливо сьогодні вас прошу перш за все, - звертається Владика, - помолитись до Воскреслого Ісуса за наших воїнів, синів і дочок, які стоять на охороні миру. “Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться” (Мт. 5, 9). Вони є тими, які творять мир для всіх нас».

Архієрей заохочує усіх в ці дні, мати в своїй пам’яті та помолитися за тих, хто віддав своє життя за Україну.

 Великодні богослужіння в Івано-Франківську

"Святковий настрій, спільна молитва, слово-привітання і повчання, прекрасний спів парафіяльного хору створили особливу атмосферу - і раділо серце чудовій можливості святкувати Воскресіння Господнє у Великій Християнській Родині", - підсумовуються сьогоднішнє спільне моління з Митрополитом Володимиром оо. Василіяни на своєму сайті.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30