У п’ятницю, 4 травня, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, спільно з працівниками Архієпархіального управління провели робочу зустріч з душпастирями Тисменицького деканату.

Після спільної молитви з вітальним словом до присутніх звернувся Митрополит Володимир. Владика подякував за участь у засіданні, наголошуючи на тому, що мета даних зустрічей - налагодження ще тіснішої співпраці між парафіяльними священиками та Курією Архієпархії.

Опісля прот. Олег Каськів – Синкел у справах духовенства та священичих родин, наголосив на важливості реалізації «Стратегії розвитку УГКЦ 2020 року», особливо на втіленні рішень Архієпархіального Собору та резолюцій VI сесії Патріаршого Собору, що відноситься до парафіяльного рівня, а також закликав кожного священика до ревної праці для спасіння повірених йому душ.

Далі зі словом до присутніх звернувся о. Євген Андрухів – Голова комісії сакрального мистецтва. Священнослужитель закликав підтримувати в шанобливому стані зовнішній та внутрішній вид храмів, не піддаючись спокусі «осучаснення їх».

Наступним слово мав о. Микола Шиманський – помічник Економа Івано-Франківської Архієпархії. Він розповів учасникам засідання про економічні питання, які є актуальними на даний момент та зокрема стосуються Тисменицького протопресвітеріату.

 В Архієпархіальному управлінні відбулись деканальні збори

В свою чергу о. Петро Скрипник – протопресвітер Тисменицький, пригадав присутнім про прощу випускників, яка запланована на 5 травня. Окрім того, Митрополит Володимир заохотив присутніх священиків взяти участь у прощі духовенства до Перемишлян, яка відбудеться 9 травня.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Січень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3