У неділю, 6 травня, коли наша Церква відзначає свято великомученика Юрія Переможця, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин з пастирським візитом відвідав парафію, яка названа в честь цього святого. Громада, храм якої знаходиться в парку Воїнів-інтернаціоналістів, саме сьогодні відзначає свій перший ювілей, адже 10 років тому – 6 травня 2008 р., вперше в цій святині звершили Божественну Літургію.

Особливістю цих відвідин стали ієрейські свячення для чотирьох дияконів Івано-Франківської Архієпархії: Дмитра Гутника, Назара Кібеля, Дмитра Шиманського та Дмитра Ярича.

Митрополит Володимир очолив Архієрейську Божественну Літургію на якій Владиці співслужили адміністратор парафії о. д-р Олександр Левицький, Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Олег Каськів, Канцлер Архієпархії о. Віталій Федун, Віце-ректор ІФДС о. Андрій Чорненко та інші запрошенні на це величне свято душпастирі. Варто відзначити, що на сьогоднішню спільну молитву зійшлось кількасот вірян з цілого міста, а також гостей з різних регіонів, які приїхали розділити цю радісну подію з нововисвяченими ієреями.

Звертаючись до вірних в часі проповіді, Митрополит Володимир розповів історію життя св. великомученика Юрія Переможця. Владика відзначив, що приклад життя та служіння св. Юрія є доброю заохотою для усіх нас – християн ХХІ ст. Зокрема, проповідник закликав кожного бути живим свідком Христової благовісті.

«За прикладом св. Юрія будьмо постійно і ми завжди готовими дати відсіч тим ворогам, які намагаються спокусити нас до злого. Пам’ятаймо, що те зло можемо перемогти тільки великою любов’ю і у цьому нехай нам допомагає цей святий великомученик», - мовив Архієрей.

Згідно Чину поставлення ієрея, після Великого входу диякони спершу тричі обійшли довкола престолу, а, відтак,  ставши навколішки, урочисто мовили символ віроісповідання та обіцянки послуху Святішому Отцеві, Отцю і Главі УГКЦ та Митрополиту та їхнім наступникам. Після цього Владика Володимир прочитав молитви ієрейських свячень. Опісля ж нововисвячених священнослужителів облачили в ієрейські ризи.

На завершення Служби Божої Митрополит Володимир склав слова привітання для новопоставлених священиків, зазначаючи, що метою їхнього служіння є працювати на славу Божу для спасіння повірених їм людських душ. Крім того, Владика привітав усіх сьогоднішніх іменинників, бажаючи їм, за прикладом св. Юрія, завжди старатися перемагати різні гріхи та упадки свого життя, прямуючи до святості.

∙ Відбудеться VII всеукраїнська проща духовенства УГКЦ до Перемишлян

В свою чергу, адміністратор парафії о. д-р Олександр Левицький подякував Митрополиту за візит та звершенну Божественну Літургію. Нововисвячений ієрей Дмитро Гутник також подякував Архієрею за велику довіру при уділенні ієрейських свячень та запевнив у ревній праці в Христовому винограднику.

Прийшов привітати громаду з їхнім ювілеєм також Міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків. Очільник відзначив активну працю громади та побажав й надалі працювати в тому доброму напрямку.

За активне душпастирське служіння Митрополит Володимир нагородив сотрудника парафії прот. Анатолія Козака нагрудним хрестом з прикрасами.

 Про деталі фестивалю «Вгору серця» розповіли його організатори

Завершився візит Митрополита Володимира на парафію Юрія Переможця гучним многоліттям, після якої Владика уділив присутнім своє Архієрейське благословення.


Дивіться більше фото на нашій сторінці у мережі facebook

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3