Цими вихідними, в урочищі Підлюте, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина відбулася виїзна зустріч Школи християнського аніматора.

Цілих три насичених дні на свіжому гірському повітрі, котрі надовго закарбувалися у пам'яті учасників. Кожен з них мав змогу проявити себе, показати, чого навчився під час зустрічей Школи. Зокрема у програму входило: самостійно скласти велику гру (квест); підготувати катехизацію та сценку на тему "Євангелисти"; розробити розклад дня для табору. Слухачі Школи були поділені на три команди, кожна з якої блискуче справилася зі своїми завданнями.

Духівником зустрічі був о. Софрон Зелінський, ВС, котрий у своїй проповіді під час Літургії заохочував молодь до аніматорства на прикладі Закхея – "Ми підобно як Закхей зустрінемося з багатьма перешкодами, проте вони є виключно для того, щоб їх перемогти і йти далі, тому молимося, щоб здолати ці труднощі, а також допомогти в цьому дітям."

В Івано-Франківську відбувся відбір Міжнародного конкурсу сучасної дитячої релігійної пісні «Пісня серця 2018»

Особливої атмосфери зустрічі у Підлютому надала вечірня ватра, під супроводом гітари. Хлопці та дівчата перед від`їздом додому ділився враженнями про проведені дні. Відгуки були лише позитивні, про це свідчили не лише, безпосередньо коментарі, а й блиск та запал в очах кожного з присутніх. "Тепер молимося за дітей та наші майбутні табори, котрі вже чекають нас цього літа" - підсумував бр. Богдан Сабало, координатор ШХА.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Травень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2