11 травня, з благословення Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Кир Володимира Війтишина, у Архікатедральному та Митрополичому соборі Воскресіння Христового, розпочався перший Всеукраїнський великодній фестиваль хорової музики "Катедральні дзвони".

О 15:00 год. відбувся концерт студентського хору Львівської національної музичної академії ім. М. Лисинка, а вже о 18:00 відбулася презентація CD-диску хору "Воскреіння" - "Микола Леонтович "Божественна Літургія", яка о 18:30 перейшла у прес-конференцію присвячену даному фестивалю. 

"Пасхальний час, весна, День матері - чудовий час для проведення такого фестивалю. Це фестиваль професійних творів і надіємося, що до нас прибудуть колективи з усієї України. Просимо усіх брати активну участь і хай Бог благословить", - звернувся до присутніх своїм словом Митрополит Володимир.

Відбувся турнір з міні-футболу на кубок Івано-Франківської Архієпархії

У свою чергу п. Микола Гобдич, засновник і керівник муніципального Камерного хору "Київ", подякував усім організаторам фестивалю та заохотив до ще більшої праці, адже. за його словами, "хоча даний фестиваль ще молодий як дитятко, однак має великі перспективи стати першим в Україні".

Пані Валентина Кузик, український музикознавець, представляючи СD-диск на твори Миколи Леонтовича, відзначила високий професіоналізм виконання творів композитора Івано-Франківським Архікатедральним хором "Воскресіння" та заохотила все більше відкривати сакральну спадщину наших композиторів.

Вгору серця. Радіонавігатор

На завершення прес-конференції п. Володимир Рудницький, директор фестивалю та керівник камерного хору "Воскресіння", говорячи про сучасний стан хорового мистецтва, заохотив "відновлювати усе українське і усе живе - мову, культуру і церкву". Опісля п. Володимир розповів про програму фестивалю та запросив на концерт муніципального Камерного хору "Київ", що відбувся о 19:00 год.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3