У світ вийшов новий номер всеукраїнського християнського журналу «Слово», присвячений найбільшій радості в житті — дітям.

У випуску «Обережно, діти!» читайте інтерв’ю з гостем номера, засновником незвичайного проекту, суто чоловічого, навіть суто батьківського, — «Ініціатива Tato.Net», богословом-екуменістом Даріушем Цуп’ялом.

З нової рубрики глянцю «Тіло — храм душі» довідайтеся від лікаря-терапевта, дієтолога Тетяни Чевалюк, яким для нашої малечі є правильне харчування.

Про рух «чайлдфрі» (свідома бездітність), кризи й виклики в християнському подружньому житті — в інтерв’ю з ректором Львівської духовної семінарії Святого Духа о. Ігорем Бойком.

«Учимо витрачати, заощаджувати й заробляти» — уроки малим від дорослого фінансиста Олега Наворенського.

«Дім милосердя» на Тернопіллі — унікальне місце для дітей та дорослих, яке заснували Бучацька єпархія УГКЦ, священик і мати сина-аутиста. У цьому «Домі…» знайшли лік дітки з аутизмом, синдромом Дауна, церебральним паралічем та психоемоційними розладами. Історія створення закладу й особливості життя в ньому — у нашій розповіді.

Ми обираємо дітей, чи вони обирають нас? Вони наш дар чи тягар? Про це, а також про перші дитячі психологічні травми та інші болючі питання дитинства й батьківства — у розмові з психологом і тренером В’ячеславом Лихоглядом-Щасливим.

Він залишив велику сцену, щоб стати воїном… Знаменитий соліст Паризької опери, знаний у світі володар незвичайного за тембром голосу, львів’янин Василь Сліпак, який загинув у цій війні, знову мандрує Європою. З кіноекрану фільм «Міф» розповідає світові правду про те, що діється в Україні.

У статті сімейного консультанта Ольги Шологон читайте, як міняються подружні стосунки після появи маляти й чи співпадають очікування майбутніх батьків з реальністю.

А ще: з дизайнером Тетяною Єфтимовською ви побуваєте в екзотичній країні Об’єднаних Арабських Еміратів; познайомитесь із багатодітною та щасливою сім’єю художників-іконописців Юрія й Лесі Дроздів; а також довідаєтеся про наш новий проект — радіо-передачі журналу «Слово».

Тож шукайте цей номер у релігійних крамницях вашого міста та на парафіях греко-католицьких церков. Більше інформації про журнал — на нашій сторінці в соціальній мережі facebook — https://www.facebook.com/slovo.if/.

Адреса редакції журналу: м. Івано-Франківськ, пл. Міцкевича, 5. Тел. 097 329 67 88 та 0996286151. Пишіть нам на нашу електронну адресу — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пасторальне планування

Травень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2