Цими вихідними в урочище Підлюте, де підходять до завершення «Веселі Канікули з Богом», які організовує Івано-Франківська Архієпархія, завітав Митрополит Володимир Війтишин.

Зустрічали Архієпископа і Митрополита Володимира гучними оплесками всі учасники на чолі з директором табору, о. Богданом Сабалом, адже присутність Владики – це присутність доброго Батька, який піклується своїми дітьми. Опісля діти спільно з Архієреєм  прославляли Бога веселими піснями, а також продемонстрували нові банси, які уже встигли вивчити за час таборування на "Веселих канікулах з Богом".

Згодом адміністратор реколекційно-катехитичного комплексу брат Ростислав Мацевко, провів короткий екскурс для преосвященного Владики, який завітав в урочище Підлюте.

∙ В Івано-Франківську проведуть канікули з Богом для особливих дітей

В ході запланованого візиту Владика Володимир зустрівся з директором державного підприємства Осмолодського лісового господарства, п. Олексієм Фриком, якому подякував за постійну підтримку та зусилля у розвитку Реколекційно-катехитичного комплексу імені праведного Митрополита Андрея Шептицького в урочищі Підлюте, за що нагородив Митрополичою грамотою високоповажного доброчинця.

Підсумовуючи приємну зустріч з дітьми табору, Владика Володимир виявив велику радість, що тут наймолодше покоління Церкви вміє проводити свої літні канікули з Богом. А на завершення Митрополит подякував за такий теплий прийом, уділив усім присутнім своє архієрейське благословення та пообіцяв повернутися знову.

______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні! 

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Вересень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6