8-10 червня у Львові пройшов перший в історії України спільний Форум лідерів та душпастирів молоді греко- та римо-католицької Церкви. Три дні молитви, праці, обговорень, палких дискусій, пошуку формату на майбутню працю і відповідей: чого хоче молодь? Що ми як Церква можемо їй дати? Чи маємо опускатись до рівня лише концертів та фестивалів, щоби здобувати популярність? Чи шукати глибини в собі, щоби ця інтелектуальна і духовна глибина і справжня єдність з Богом були нашою справжньою "маркетинговою стратегію".

На зустрічі також багато говорилось про єдність. Єдність пастирів і молоді, єдність католиків східного обряду та західного як необхідні умови для ефективної праці. Бо без цього все інше - марно, просто концерт і фестиваль, такий як скрізь, тільки під брендом християнства. А молодь відчуває фальш, і гасла без змісту її ранять і відвертають ще більше. Добре, що про це говориться на таких майданчиках!

Блаженніший Святослав також говорив про те, що молодь сьогодні чи не найбільше потребує в душпастирстві милосердя, справжнього Божого милосердя. А мені страшенно хочеться, щоби ці його слова були почуті, перед усім самою Церквою, священиками і мирянами.

 З'їзд вівтарних дружин в ІФДС

А ще говорили, що великою спільною помилкою є те, що цей форум відбувається так пізно. Це перша така зустріч за всі роки незалежності України і відновлення церковних структур.

Також зазначимо, що учасниками форуму від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ були о. Іван Сас - голова Молодіжної комісії, о. Зеновій Слоїк - працівник Молодіжної комісії та Ірина Попович - член молодіжної християнської спільноти "Тезе" м. Івано-Франківська.

Джерело: Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії

Пасторальне планування

Березень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31