У рамках ліцензіатського навчання з канонічного права при Люблінському Католицькому Університеті, який проходить в Івано-Франківську, відбувся останній заїзд в цьому семестрі.

На чергових заняттях, що відбулись цього тижня, студенти із різних єпархій, монаших чинів та згромаджень Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні вивчали особливості подружнього права а також склали іспит з теорії канонічного права.

Дана програма викладів розрахована на 4 роки і складається з 3-и денних щомісячних сесій. Студії проводять викладачі з Інституту Канонічного права Люблінського Католицького Університету, на основі ліценціатської програми, яка стала можливою на основі взаємної співпраці Івано-Франківського Архієпархіального Управління УГКЦ та Люблінського Католицького Університету.

В Італії відбувається зустріч східних католицьких єпископів Європи

Реалізація такого проекту дозволить більш ефективно втілити в життя реформу Папи Франциска щодо подружніх процесів, а саме, щоб в кожній Єпархії (Архієпархії, Дієцезії) діяв ефективний трибунал, де своє служіння звершують компетентні працівники. Після завершення навчання студенти зможуть працювати також у різноманітних церковних освітніх та адміністративних структурах. Подібне навчання було раніше успішно проведено у Словаччині та Чехії.

Нагадуємо, що дана програма акредитована при Апостольському Престолі і є безпрецедентним досягненням для богословської освіти в Україні.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

 

Пасторальне планування

Травень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2