В понеділок, 15 липня, розпочалася віднова духа для священнослужителів Івано-Франківської Архієпархії. Цього року традиційні реколекції відбуватимуться у чотири тури, три з яких проходитимуть в стінах Духовної семінарії, а також у вересні завершальна тура пройде віднову в реколекційно-катехитичному комплексі урочища Підлюте.

За час духовної віднови понад 350 ієреїв матимуть нагоду почерпнути з щорічної програми реколекцій. До присутніх священиків з повчальним словом звертатиметься прот. Роман Микієвич, ректор Івано-Франківської Духовної семінарії.

Програма реколекцій розрахована на 4 дні та включає в себе не тільки науки від проповідника, але й насичену молитовну програму Церковного Правила, ділення власним душпастирським досвідом та приватні духовні розмови з реколектантом.

В Івано-Франківську провели перший Фестиваль української родини

В перші два дні віднови духа о. Роман у своїх проповідях наголосив на важливості служіння хворим та потребуючим. Продовжуючи роздуми, реколектант зауважив, що Церква, яка є святою, не відкидає грішників, вона, навпаки, кличе всіх приступати до милосердя Небесного Отця.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ