Побачити працю німецьких колег, перейняти цінний досвід та привезти до України нові ініціативи – все це має на меті стажування трьох працівників Івано-Франківської Архієпархії в м. Кельн (Німеччина).

З 24 червня по 8 липня у німецькому м. Кельн троє працівників Івано-Франківського Архієпархіального Управління - д-н Маркіян Букатчук, референт фінансового відділу, о. Тарас Путько, адміністратор будинку Архієпархіального Управління і Духовної Семінарії, та Сергій Підлетейчук, головний адміністратор готелю «Станіславів», мають можливість пройти двотижневу практику.

Стажування включає в себе пізнання всіх практичних сторін управлінської діяльності на базі конференційного будинку «Maternushaus», а також декількох інших структур та об’єктів Архієпархії Кельна – «Kardinal Schulte Haus», «Maria in der Aue», «Katholisches Soziales Institut».

 Івано-Франківська Курія приймала гостей з Австрії

Основною ж метою практики є збагатити гостей з Івано-Франківська передовим управлінським досвідом. Для цього наші працівники знайомляться із щоденною працею німецьких колег, вивчають структуру та профіль тамтешньої церковної нерухомості. Це стане дуже важливим фактором для розвитку та розбудови об`єктів та структур, за які вони відповідають в Івано-Франківську.

«Побачити все власними очима, а також брати участь у робочому процесі – це те, що дозволяє швидко вчитись та переймати конструктивний досвід. Впевнений, що ці знання стануть поштовхом для подальшої плідної праці в нашому місті», - зазначив о. Тарас Путько.

Додамо, що дане стажування є першим із трьох запланованих. Цьогоріч набиратися нового досвіду до Німеччини відправляться також працівники мас-медіа та Лікувально-Діагностичного Центру Св. Луки. Все це стало можливим завдяки активній підтримці Митрополита Володимира Війтишина та сприянню економа Архієпрахії прот. Михайла Клапківа.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30