З метою налагодження ще тіснішої співпраці між парафіяльними священиками та Курією Архієпархії у четвер, 28 червня, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори Єзупільського протопресвітеріату. Очолив зустріч Митрополит Володимир Війтишин.

Вже традиційні збори розпочалися з молитви, після якої з вітальним словом до священнослужителів звернувся Владика Володимир. Він заохотив присутніх завжди бути чуйними на Боже слово, стараючись ревно виконувати свої душпастирські обов’язки.

Після чого, за програмою зустрічі, до духовенства Єзупільського протопресвітеріату також мали слово прот. Степан Балагура, Судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії, митр. прот. Олег Каськів, Синкел у справах духовенства та священичих родин, о. Євген Андрухів, Голова комісії сакрального мистецтва та Віце-економ Архієпархії о. Віталій Максимів.

 «Заохочую вас постійно служити на благо своїх вірних», - Митрополит до священнослужителів Богородчанського протопресвітеріату

Усі вони почергово розкривали свої профільні теми, паралельно даючи відповіді на питання, які виникали по ходу зустрічі. Серед іншого, присутні почули основні напрямні для протопресвітеріату, за якими слід рухатись протягом ближчого року; пригадали постанови Архієпархіального Собору та резолюцій VI сесії Патріаршого Собору, що відноситься до парафіяльного рівня, а також актуальні економічні питання, які стосуються Єзупільського протопресвітеріату.

Дані зустрічі триватимуть і надалі.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3