Сьогодні, 1 липня, у м. Івано-Франківську по вул. Стуса, 29 Архієпископ і Митрополит Кир Володимир Війтишин освятив новозбудований храм.

Впродовж восьми років парафіянам на чолі з отцем-парохом Ярославом Гринюком вдалось не тільки спорудити величну святиню, але й прикрасити її дивовижним розписом.

Першу Божественну Літургію в храмі св. ап. Юди Тадея очолив Митрополит Володимир, щоб спільно з усіма присутніми розділити радість цієї величної події.

"Церква – це місце для всіх. Вона належить містам і селам та прикрашає їх, вона належить усьому народу, позаяк є одним із красномовних виявів духовної культури і працелюбності народу. Тому брати участь у зведенні храму є особливим привілеєм", – зазначив Владика Володимир у своїй проповіді.

По завершенні Літургії Архієрей привітав пароха о. Ярослава Гринюка та усіх присутніх з такою знаковою подією. Одночасно, Митрополит подякував Міському голові п. Руслану Марцінківу та Секретарю міської ради п. Оксані Савчук, відзначивши їх відповідними грамотами.

"Дорогі брати і сестри, ваші імена будуть назавжди вписані в історію цієї парафії, бо саме ви змогли достойно взяти участь у цьому звершенні Господнього Дому", - звернувся до присутніх Кир Володимир.

За значні старання та працю, Владика Володимир нагородив найактивніших парафіян і меценатів почесними грамотами. Серед них і будівничі, і жертводавці, і всі люди доброї волі, які впродовж усіх цих років підтримували зведення нової святині для Бога.

Завершилися реколекції для священнослужителів першої тури

Опісля Митрополит Володимир уділив присутнім своє архієрейське благословення а також освятив воду на подвір`ї нового храму.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ