«Сьогоднішній наш візит на вашу парафію носить братерський характер. Передаємо вам сердечне вітання від нашого Митрополита Володимира та хочемо наголосити, що цими візитаціями допомагаємо одне одному», - такими словами звернувся до присутніх Голова колегії протопресвітерів Івано-Франківської Архієпархії митр. прот. Іван Репела під час чергової пастирської візитації.

Цього разу представники Архієпархіального управління відвідали Солотвинський протопресвітеріат і, зокрема, село Старуню. В тамтешньому храмі Вознесіння Христового, де служить о. Василь Гоголь, візитатори спершу помолились Молебень до Христа Чоловіколюбця.

Відтак, комісія обговорила церковне та літургійне життя парафії, підняла питання молодіжного апостоляту, а також актуальні проблеми та потреби, які мали місце в цій громаді.

Комісія у складі о. Івана Репели, В. о. протопресвітера Солотвинського о. Володимира Вишнівського, о. Андрія Чорненка, о. Тараса Вілюри та п. Віри Солоничної також завітала до дітей, які саме перебувають на християнському таборі «Веселі канікули з Богом».

 У селах Креховичі та Лоп\'янка відбулася пастирська візитація

Душпастир храму Вознесіння Христового подякував гостям за візит та побажав наснаги й надалі здійснювати цю нелегку працю. В свою чергу, о. Іван Репела передав благословення Владики Володимира та висловив слова вдячності громаді за ревне служіння Христовій Церкві.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Квітень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5