В четвер, 5 липня, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори Центрального протопресвітеріату м. Івано-Франківська з працівниками Курії. Метою даної зустрічі є налагодження ще тіснішої співпраці між парафіяльними священиками та Архієпархіальним управлінням. Очолив засідання Митрополит Володимир Війтишин.

Вже традиційні збори розпочалися з молитви, після якої з вітальним словом до священнослужителів звернувся Владика Володимир. Митрополит акцентував увагу на особливій важливості сумлінного виконання своїх душпастирських обов'язків. Також Архієрей закликав усіх присутніх взяти активну участь у Всеукраїнській Патріаршій прощі до чудотворної ікони Матері Божої, що в с. Крилос, яка відбудеться 4-5 серпня 2018 р.

Далі Синкел у справах духовенства та священичих родин митр. прот. Олег Каськів наголосив на реалізації «Стратегії розвитку УГКЦ 2020 року», особливо на втіленні рішень Архієпархіального Собору та резолюцій VI сесії Патріаршого Собору, що відноситься до парафіяльного рівня, а також закликав кожного священика до ревної праці для спасіння повірених йому душ.

∙  Стала відомою програма Всеукраїнської Патріаршої прощі до Крилоса

Відтак о. Іван Стефурак, Головний редактор митрополичого часопису «Нова Зоря», закликав присутніх стати творцями розвитку цієї газети та її місіонарями поширення.

Віце-економ Архієпархії о. Віталій Максимів розповів учасникам засідання про економічне становище Архієпархії та подальший план розвитку.

На завершення прот. Степан Балагура, Судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії, представив основні напрямні для протопресвітеріату, за якими слід рухатись протягом ближчого року, що стосуються адміністрування на парафіях. 

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 

 

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3