Сьогодні, 10 липня, в Івано-Франківську продовжились зустрічі Митрополита Володимира та працівників курії зі священнослужителями. Цього разу до Архієпархіального управління завітали всі душпастирі Солотвинського протопресвітеріату.

Після спільної молитви з вітальним словом до присутніх звернувся Митрополит Володимир. Владика подякував за участь у засіданні, наголошуючи на тому, що мета даних зустрічей - налагодження ще тіснішої співпраці між парафіяльними священиками та Курією Архієпархії.

Владика Володимир, звертаючись до присутніх, акцентував увагу на особливій важливості сумлінного виконання своїх душпастирських обов'язків, особливо у катехитичній ділянці.

«Де немає катехизації на парафії, слід вважати працю душпастиря там негативною», - вважає Митрополит.

Цю ж тему розвинув далі у своєму виступі прот. Степан Балагура - Судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії. Він зокрема зазначив, що будь-яку добру ініціативу місцевого духовенства завжди радо підтримають у Курії, а тому заохотив присутніх ділитися здобутками та певними переживаннями з Владикою, щоби спільно допомагати одне одному.

Далі, за програмою зустрічі, до священнослужителів почергово звертались митр. прот. Олег Каськів, Синкел у справах духовенства та священичих родин та Помічник економа Архієпархії о. Миколай Шиманський. Окрім того на цю зустріч також прийшли Головний редактор Митрополичого часопису «Нова Зоря» о. Іван Стефурак та Голова катехитичної комісії с. Юліана Дзюбата, яка поділилася здобутками та напрацюваннями Патріаршої та Архієпархіальної катехитичних комісій.

  В Архієпархіальному управлінні відбулися збори Єзупільського протопресвітеріату

Усі вони почергово розкривали свої профільні теми, паралельно даючи відповіді на питання, які виникали по ходу зустрічі. Додамо, що сьогоднішні збори закривають першу фазу зустрічей Митрополита з парафіяльними священиками протопресвітеріатів. Наступний етап таких зборів розпочнеться восени.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3