11 липня в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулась робоча нарада з питань підготовки до проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі до Галицької чудотворної ікони Матері Божої в с. Крилос (давній Галич). 

В нараді взяли участь Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир (Війтишин), Голова облдержадміністрації п. Олег Гончарук та члени організаційного комітету з підготовки Патріаршої прощі, - повідомляє Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ з посиланням на офіційний веб-сайт Івано-Франківської ОДА.

Зазначалося, що цьогоріч вона відбудеться 4-5 серпня й буде присвячена Року Божого Слова в Україні та 1030-річчю хрещення Русі-України. Присутні ознайомилися з основними заходами, локаціями та порядком проведення прощі, в якій запланована участь Блаженнішого Патріарха Святослава.

«Проведення Всеукраїнської Патріаршої прощі у Крилосі відіграє важливу роль у відродженні української духовності, – зазначив Олег Гончарук. – Завдяння влади – забезпечити для прочан комфортні та безпечні умови перебування на Прикарпатті, зокрема, й безпосередньо під час Архиєрейської Божественої Літургії». Очільник області дав відповідні доручення, зокрема, щодо організації роботи медичної й волонтерської служб, забезпечення послугами мобільного та Інтернет-зв’язку, інформаційної кампанії про проведення Прощі.

 Стала відомою програма Всеукраїнської Патріаршої прощі до Крилоса

Митрополит Володимир відзначив щорічну добру спільну співпрацю церкви і місцевої  влади в організації Патріаршої прощі в Крилосі. За його словами, такі заходи сприяють відродженню нашої державності.

Пасторальне планування

Лютий 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3