У четвер, 12 липня, коли наша Церква відзначає свято Верховних апостолів Петра і Павла, Преосвященний Владика Браєн Байда, Єпископ Саскатунцький (Канада), УГКЦ завітав до Івано-Франківської Архієпархії та уділив ієрейські свячення о. Василю Тимішаку в його рідній парафії с. Саджава. Отець Василь належить до Саскатунської Єпархії та служитиме в Канаді для вірних Української Греко-Католицької Церкви.

Згідно Чину поставлення ієрея, після Великого входу диякон спершу тричі обійшов довкола престолу, а, відтак,  ставши навколішки, урочисто мовив символ віроісповідання та обіцянку послуху Святішому Отцеві, Отцю і Главі УГКЦ, Єпископу та їхнім наступникам. Після цього Владика Браєн прочитав молитви ієрейських свячень. Опісля ж нововисвяченого священнослужителя облачили в ієрейські ризи.

Після Служби Божої Архієрей склав слова привітання для новопоставленого о. Василя, зазначаючи, що метою його служіння є працювати на славу Божу для спасіння повірених йому людських душ. Крім того, Владика привітав рідних та близьких о. Василя Тимішака. "Час прийшов і ми тут сьогодні творимо Божу Волю для о. Василя і разом з ним", - зазначив Єпископ.

У Сокалі відбулася хіротонія єпископа-помічника Сокальсько-Жовківської єпархії владики Петра (Лози)

Завершився візит Владики Браєна на місцеву парафію гучним многоліттям, після якого він уділив присутнім своє Архієрейське благословення.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ