Стажування триватиме тиждень та передбачає практику в провідних медіа-службах Архієпархії Кельну.

З 30 липня по 5 серпня троє працівників Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ мають можливість пройти фахове стажування в своїх колег з Архієпархії Кельн (Німеччина). Для о. Володимира Лукашевського, д-на Маркіяна Букатчука та Дмитра Дем'яніва це чудова нагода познайомитися з передовими напрацюваннями в сфері мас-медіа та з культурою та ментальністю однієї з найрозвинутіших церковних структур Німеччини. Все це стало можливим завдяки старанням Архієпископа та Митрополита Івано-Франківського владики Володимира Війтишина та економа нашої Архієпархії прот. Михайла Клапківа.

Протягом п'яти днів гості з Івано-Франківська ознайомляться з діяльністю медіа-відділу Архієпархії Кельн. Кожен день українці розпочинають з молитви в Катедральному соборі міста, який почали будувати 1248 р. та зводили впродовж 600 років. Сам собор є головною окрасою міста та його символом.

Після молитви розпочинаються  практичні зустрічі. Так, в перший день наші працівники дізнались про функціонування структури Newsdesk та її особливості. Загалом це новий досвід для місцевих медіа-ресурсів, адже такий принцип роботи є доволі новаторським.

Далі німецькі колеги познайомили гостей з діяльністю головного інтернет-ресурсу та Архієпархіального радіо Domradio. Там, зокрема, вони мали можливість побачити процес відео- та аудіомонтажу, записати власне інтерв'ю та побачити роботу модератора студії в прямому ефірі однієї з найпопулярніших радіостанцій міста.

 ∙ Запрошуємо на Патріаршу прощу до Крилоса

Цікавим передбачає бути четвер, коли троє працівників Івано-Франківської Архієпархії візьмуть участь в тижневій конференції медіа-відділу Архієпархії Кельн. На завершення також заплановано праця у сфері соціальних мереж.

 "Дуже добре знати теорію, але куди важливіше бачити чудову працю та старатися втілювати якісь позитивні моменти і у своїй діяльності. Для мене особисто це колосальний досвід, який, я сподіваюся, вже в скорому часі дасть свій гарний результат в діяльності медіа-ресурсів нашої Архієпархії", - поділився своїми враженнями Прес-секретар Івано-Франківської Архієпархії о. Володимир Лукашевський.

 Як ми повідомляли раніше, протягом цього літа працівники нашої Архієпархії мають можливість пройти стажування в Німеччині. Так, в Кельні вже побували працівники сфери нерухомості. Останніми ж на стажування відправляться працівники Лікувально Діагностичного центру св. Луки, для здобуття досвіду у медичній сфері.

 Дані стажування покликані збагатити знаннями та навиками наших працівників для їхньої подальшої плідної праці.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Листопад 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1