Всі люди різні і намірення в кожного своє, але є в усіх них і одне спільне – прохання до Бога за мир та спокій в Україні.

Як ми повідомляли раніше сьогодні, 4 серпня, на Прикарпатті розпочалась Всеукраїнська Патріарша проща до Крилоса. Вона триватиме два дні, а кульмінаційним моментом молінь стане Архієрейська Божественна Літургія в Крилосі, котру очолить Глава і Отець УГКЦ Блаженніший Патріарх Святослав. Цьогоріч вона присвячена Року Божого Слова в Україні та 1030-ї річниці хрещення Русі-України.

В даний момент прочани із трьох напрямків – Івано-Франківська, Калуша та Буршитна рухаються в бік відпустового центру. Працівники прес-служби вирішили поцікавитись у паломників з яким наміром вони йдуть у цю прощу та що від неї очікують.

Вероніка та Наталія:

«Вже кілька останніх років я стараюся постійно брати участь у прощі. Кожного разу відчуваю на ній духовний заряд, якого вистачає якраз на рік. Йду, щоби подякувати Богу за те, що Він мене любить і буду просити Його благословення для свого подальшого життя і, звісно, миру в Україну».

Ангеліна:

«Я стою на важливому етапі свого життя, коли цьогоріч буду вступати до ВУЗу, тому йду, щоби молитися за успішну здачу ЗНО та правильний вибір майбутнього».

Володимир:

«Я дуже люблю нашого Патріарха, особливого його посмішку та проповіді. Стараюся бути на всіх прощах, де є Блаженніший Святослав, як ото в Зарваниці чи в Старуні. Йду, щоби просити у Бога здоров’я та щедрих ласка для дітей і онуків. Також буду молитися за всіх наших воїнів, що на передовій».

Ми ж, у свою чергу, запрошуємо усіх бажаючих приєднуватися до прощі та складати до Бога свої особисті наміри.

Пригадуємо, що стежити за усіма новинами в режимі текстової онлайн-трансляції можна на нашому сайті, або на сторінці у мережі facebook.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Березень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31