6 серпня Родина Кольпінг села Нараївка радо зустріла у гостях Родину Кольпінг міста Ерфурт (Німеччина). Гості мали можливість відвідати музей архітектури та побуту Прикарпаття Національного заповідника «Давній Галич». У цьому місці  представлені пам'ятки народного зодчества Галицького краю.

Другим етапом культурно-просвітницької програми стало відвідування Духової Криниці. На цьому святому місці Родина Кольпінг помолилася Хресну Дорогу, яку провів отець Михайло Паляк, а переклад на німецьку мову здійснювала п. Наталя Блюмель. На завершення усі скуштували води із місцевого джерела, яке відоме у нашому краї вже з ХІІІ століття.

Спільна зустріч Родини Кольпінга завершилася дружньою вечерею. Блаженний Адольф Кольпінг об'єднав українську та німецьку спільноти у спільній молитві та дружньому святкуванні.

Повідомив о. Микола Цимбалістий

Довідка:

"Справа Кольпінга” - це католицьке об’єднання, яке супроводжує та підтримує людей в житті, вірі, освіті та добрих вчинках.

Освіта, діяльність та духовність - це три неписані, тісно між собою поєднані сфери роботи та життя в “Справі Кольпінга”.

Побудова об’єднання на родинній основі спонукає всіх членів об’єднання до відкритості, до небайдужості один до одного та солідарності у спільних діях і вчинках, з’єднуючи всі покоління в одному благому покликанні. При організації існує молодіжне об’єднання, яким особливо піклується “Справа Кольпінга”.

Метою діяльності Справи Кольпінга є:

• захист інтересів членів об’єднання

• виховання відчуття відповідальності перед Богом, сім’єю, батьківщиною

• сприяння отриманню членами об’єднання професійної освіти та підвищення її рівня

• сприяння членам об’єднання в задоволенні ними їх життєвих потреб

Завданням об’єднання є :

• допомогти кожному члену об’єднання бути християнином у світі, тобто повсякденній праці, сім’ї, в своїй церкві у суспільстві та державі

• сприяння підвищенню чуйності членів об’єднання до справ стражденних людей в дусі взаємної допомоги

• сприяння захисту зародженого життя та програм по захисту материнства і дитинства

• своєю активністю та активністю членів об’єднання примножувати загальний добробут суспільства, а також співпраця з усіма, бажаючими взяти участь в покращенні життя людей, потребуючих допомоги у християнському розумінні.

Більше про "Справу Кольпінга” можна дізнатись тут.

 

Пасторальне планування

Березень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31