Спільнота святого Егідія у Франківську організувала п'ятиденну "Школу Солідарності".

Як розповів кореспондентці Бліц-Інфо член Спільноти святого Егідія, журналіст Іван Харук, так вони хотіли показати школярам-старшокласникам і студентам справи, які організовує спільнота, вже протягом багатьох років.

"В перший день це була загальна зустріч, де ми знайомилися, показували відео та фото з різдвяних обідів, роздачі їжі, щомісячної молитви за мир, де згадують усі країни, де є війна. Також розповідали про знайомство та дружбу друзів зі спільноти з ромами", - каже Іван Харук.

За його словами, віднедавна волонтери Спільноти познайомилися з дорослими та дітьми з ромського табору. Ходять туди щотижня, роблять уроки з дітьми, вчаться разом читати і писати.

Тож в рамках "Школи солідарності" також відбулася зустріч молоді з ромами. А ще на учасників школи чекала традиційна роздача їжі бездомним, щосереди і щоп'ятниці, відвідини геріатричного пансіонату ну і традиційний пікнік.

∙ Вперше в Івано-Франківську: Псалмодія. Мить для душі

"Ми хотіли більше розповісти про діяльність спільноти святого Егідія і показати молоді інше життя з яким, можливо, вони не стикалися досі, але мають можливість своєю участю та дружбою змінити на краще", - пояснює Іван Харук.

Довідково: Спільнота святого Егідія-міжнародна Асоціація, заснована в 1968му році у Римі. На сьогодні до неї належать сотні тисяч членів різних віросповідань з більш ніж 100 краін світу. Основними заняття Спільноти є дружба з бідними, ромами, миротворча та гуманітарна діяльність.

У Івано-Франківську Спільнота святого Егідія з 2004 го року. З тих пір учасники спільноти ходять до друзів у геріатричний пансіонат, дружать з бідними та роздають їм їжу двічі на тиждень. Також Спільнота святого Егідія щороку 1-го січня проводить традиційний "Марш за мир", а 7-го січня Різдвяний обід з бідними.

Джерело: blitz.if.ua