У вівторок, 28 серпня, коли наша Церква урочисто відзначає одне з найбільших свят церковного року Успіння Пресвятої Богородиці, Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин здійснив пастирський візит на парафію св. Архистратига Михаїла, що в с. Рошнів, Єзупільського протопресвітеріату.

Перед початком святкового Богослужіння, на церковному подвір'ї Архієрея зустріла уся парафіяльна громада разом з адміністратором парафії о. Миколою Данилюком, отцем-протопресвітером Богданом Курилівом та іншими запрошеними священиками.

Митрополит Володимир звершив чин освячення нового престолу, кивоту та семисвічника. Всі ці речі носять особливу місію в храмі та, по суті, є найсвятішими, адже в кивоті постійно зберігаються Найсвятіші Тайни. Після освячення розпочалась Божественна Літургія.

 Митрополит Володимир завітав у Бурштин до монастиря сестер Воплоченого Слова

По завершенні  спільної молитви, Митрополит подякував о. Миколі Данилюку і усім, хто своїми добровільними пожертвами спричинився до освячення нового престолу наголосивши на тому, що освячення престолу - це історична подія для усієї парафії, оскільки на престолі буде звершуватися Безкровна Жертва та буде підноситися молитва за усіх парафіян. Усім жертводавцям Владика вручив  подячні грамоти.

Традиційно Митрополит Володимир на завершення свого візиту закликав присутніх помолитися за мир та Боже благословення для Батьківщини нашої України гімн "Боже великий, єдиний».

Повідомив о. Ярослав Рожак

Пасторальне планування

Квітень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5