На урочисту шкільну лінійку та спільну молитву прийшли учні, вчителі та батьки з молодшої школи та Католицької гімназії.

Сьогодні, 2 вересня, по всій Україні відбуваються урочистості з нагоди Дня знань. Цього дня не тільки починається осінь, але й для когось перший, а для когось – останній рік за шкільною партою. У великій родині Католицької школи є гарна традиція цей визначний день розпочинати з молитви, в якій вони просять Божого благословення та дару мудрості на цілий навчальний рік.

Після Божественної Літургії о. Тарас Вілюра звернувся до дітей та вчителів з вітальним словом, в якому побажав усім терпеливості, мудрості та щедрих Божих ласк.

Після вітальних слів та спільного виконання державного гімну, розпочалась урочиста лінійка, яка відбулась на нещодавно облагородженому новому подвір'ї Катольцької школи-гімназії ім. Святого Василія Великого ІІ-ІІ ступенів, котра і дала старт навчальному року. До дітей та вчителів також звернулись директорка школи-гімназії с. Єремія Стеблина, ЧСВВ, і Міський голова п. Руслан Марцінків.

 В УГКЦ опрацювали освітню програму для медичних капеланів

Вітаємо з цим чудовим днем наших школярів та заносимо до Бога молитву за них.

Нагадуємо, що зараз триває будівництво нового корпусу Католицької загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ст.-гімназії св. Василія Великого. В новій будівлі передбачається велике приміщення їдальні, спортивного та актового залів.

 ______________________

Долучайтесь до нашого каналу у Telegram - тут завжди найважливіша та найактуальніша інформації з життя Церкви одразу у Вашому смартфоні!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Лютий 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1