На урочисту шкільну лінійку та спільну молитву прийшли учні, вчителі та батьки з молодшої школи та Католицької гімназії.

Сьогодні, 1 вересня, по всій Україні відбуваються урочистості з нагоди Дня знань. Цього дня не тільки починається осінь, але й для когось перший, а для когось – останній рік за шкільною партою. У великій родині Католицької школи є гарна традиція цей визначний день розпочинати з молитви, в якій вони просять Божого благословення та дару мудрості на цілий навчальний рік.

Привітати школярів та очолити спільну молитву завітав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Після Божественної Літургії Митрополит звернувся до дітей та вчителів з вітальним словом, в якому побажав усім терпеливості, мудрості та щедрих Божих ласк.

Цьогоріч до першого класу Католицької школи вступили 60 учнів. Загалом же, як повідомила директор гімназії с. Єремія Стеблина, в молодшій школі приступаємо до навчання 240 школярів, а в гімназії - 260.

Після вітальних слів та спільного виконання державного гімну, розпочалась урочиста лінійка, яка і дала старт навчальному року в Католицькій школі та Католицької гімназії.

 В Івано-Франківській Католицькій гімназії триває підготовка до навчального процесу

Вітаємо з цим чудовим днем наших школярів та заносимо до Бога молитву за них.

Нагадуємо, що зараз триває будівництво нового корпусу Католицької загальноосвітньої школи ІІ-ІІІ ст.-гімназії св. Василія Великого. В новій будівлі передбачається велике приміщення їдальні, спортивного та актового залів.


Дивіться більше фото у мережі Facebook

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Молитва за школярів

Господи Боже і Сотворителю наш, що образом своїм научаєш закону Твоєму, дітям тайни премудрості відкрив Ти, Соломону й тим, що істину шукають, пізнання дарував, - відкрий серця, розум й уста оцих рабів Твоїх (імена), щоб зрозуміли силу закону Твого й успішно пізнавали те, чому навчають їх, і що корисне для слави пресвятого імені Твого, для користі й устрою Святої Церкви Твоєї й розуміння благої і досконалої волі Твоєї. Звільни їх від усяких підступів ворожих, збережи у вірі Христовій і чистоті на всі дні життя їхнього - нехай будуть стійкі розумом і у виконанні заповідей Твоїх. І так навчені прославляти пресвяте ім'я Твоє, стануть спадкоємцями Царства Твого, бо Ти - Бог могутній милістю й силою благ, і Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння Отцю, і Сину, і Святому Духові завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь

Пасторальне планування

Серпень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1