Традиційно 1 вересня по всій Україні відбуваються святкування з нагоди дня знань. В нашому місті, яке славне своїми християнськими цінностями, цього дня до Архікатедрального собору Воскресіння Христового на спільну молитву зійшлося чимало учнів та вчителів франківських шкіл.

Очолив молитву Владика Володимир Війтишин, після того, як взяв участь у молитві з учнями Католицької школи.

Митрополит, у співслужінні настоятеля собору о. Юрія Новицького та канцлера Курії о. Віталія Федуна, відслужив молебень до Пресвятої Богородиці.

У молитві взяло участь близько двох сотень школярів, разом з вчителями. Був присутній і Міський голова п. Руслан Марцінків.

∙ До школи готові: франківський Карітас обдарував понад 50 школярів

Звертаючись до шкільної молоді, Владика наголосив на важливості доброго навчання. На думку Митрополита, в кожній справі, за яку береться людина, варто просити Господнього благословення, щоби те діло було всім на користь.

«З давніх часів ми маємо ту традицію, коли при поважних справах, просимо Божого благословення, починаючи свою працю з молитви. Дуже сьогодні радий, що ми з вами зустрілися в цьому соборі, щоби просити благословення для вас, дорога наша українська молоде! Навчайтеся і покладайте свою надію на Бога і Пресвяту Богородиці, тоді ви будете щасливі, маючи опіку з Неба. Ми вас усіх вітаємо і хочемо сказати, що віримо у вас, віримо, що у вас все вдасться і все буде дуже добре!», - привітав присутніх Митрополит Володимир.

В свою чергу пан Марцінків відзначив важливість просити у Господа благословення на будь-яке діло.

«Молитва - творить дива», – переконаний Міський голова, а тому з молитвою можна зробити чимало корисного як для себе, так і для суспільства.

В цей день настоятель Архікатедрального собору о. Юрій Новицький також відзначає свій день народження. В його адресу пролунали привітання від Митрополита та Міського голови.

Вітаємо і ми з цим чудовим днем наших школярів та заносимо до Бога молитву за них.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 Молитва за школярів

Господи Боже і Сотворителю наш, що образом своїм научаєш закону Твоєму, дітям тайни премудрості відкрив Ти, Соломону й тим, що істину шукають, пізнання дарував, - відкрий серця, розум й уста оцих рабів Твоїх (імена), щоб зрозуміли силу закону Твого й успішно пізнавали те, чому навчають їх, і що корисне для слави пресвятого імені Твого, для користі й устрою Святої Церкви Твоєї й розуміння благої і досконалої волі Твоєї. Звільни їх від усяких підступів ворожих, збережи у вірі Христовій і чистоті на всі дні життя їхнього - нехай будуть стійкі розумом і у виконанні заповідей Твоїх. І так навчені прославляти пресвяте ім'я Твоє, стануть спадкоємцями Царства Твого, бо Ти - Бог могутній милістю й силою благ, і Тобі належить всяка слава, честь і поклоніння Отцю, і Сину, і Святому Духові завжди, нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь

Пасторальне планування

Грудень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5