Голова та психолог Руху «За тверезість життя» Івано-Франківської архієпархії УГКЦ вдало пройшли та завершили навчання «Геть від алкогольної залежності». Даний курс читав австрійський психотерапевт Dr. Reinhard Picler.

Навчання проходили священники, психологи та консультанти з різних куточків України. Воно передбачало собою декілька модулів і складалось не тільки з теорії, але і з практики. Програма стала особливою тим, що Dr. Reinhard Picler поділився зі слухачами, як правильно визначати тип узалежненого. Адже після вдалого встановлення типу, праця духівника і психолога стане більш результативнішою.

Дуже важливими була презентація діючих проектів праці з узалежненими по Україні і у світі, виїзд до реабілітаційного центру «Назарет», де можна було побачити діяльність фахових спеціалістів на практиці, здобути новий досвід та почути відгуки реабілітантів. Зокрема, о. Ярослав Рохман представив діяльність Консультаційно-просвітницького центру на теренах Прикарпаття.

 «Ми виховуємо дітей не на черниць чи священиків, а найперше – щоб вони були справжніми людьми», – директор Католицької школи-гімназії

Сподіваємось, що  ті люди, котрих торкнулась проблема узалежнень, зможуть звернутись за допомогою до священника чи психолога. Адже в таких сім’ях, є той що «тоне» і той, що його «рятує». Часто потопельник є сильнішим за свого рятівника, і тоді вони починають у такій сім’ї тонути удвох. Тому співзалежність, як і залежність - є гострою і актуальною проблематикою на сьогоднішній день.

Пригадуємо, що працівники Руху «За тверезість життя» Івано-Франківської архієпархії УГКЦ здійснюють зустрічі кожної середи за попереднім записом за номером телефону: 0677055297, 0990831320.

Повідомив о. Ярослав Рохман