5 вересня 2018 р. Б. у приміщенні навчального корпусу Івано-Франківської архієпархії УГКЦ відбулось засідання комісії у справах освіти і виховання.

З початком Нової української школи Церква повинна бути готовою до нових викликів в освіті, тому пріоритетними напрямками праці комісії є такі: батьки, учні, педагоги. Щоб формувати активну позицію батьків є створена ГО Івано-Франківська Батьківська Християнська Асоціація.

Для педагогів отримала гриф МОН формаційна трирічна програма «Покликані до любові та витривалості». Вона носить не лише інформаційний чи навчальний матеріал. Це курс, який складається також зі спілкування з провідником та між собою, часу на особисту молитву й роздуми, а також спільного активного опрацювання й обговорення отриманої інформації. Така формація покликана стати для них творчим середовищем, у якому будуть легко створюватися нові задуми, ідеї та проекти, важливі для сучасної педагогіки. На даний час проведено уже 29 семінарів, якими охоплено понад 540 педагогів архієпархії.

Для праці з учнями розпочинаємо також трирічну програму «Формування християнського аніматора». Аніматорство у католицьких навчальних закладах – це альтернатива учнівському самоврядуванню, а також нагода для юнаків і дівчат здобути практику лідерства, комунікації та командної діяльності.

 Голови деканальних катехитичних осередків збирались в Івано-Франківську

Для шкільних капеланів та отців, відповідальних за освіту в деканатах запланували у найближчий час провести зустріч з теми «Духовний супровід дітей, підлітків, молоді».

Ці та інші освітньо-виховні ініціативи обговорили чисельно присутні отці, відповідальні за освіту в деканатах архієпархії (16 з 20). Серед планів на рік є також розвиток позашкільної освіти на парафіях, діяльність Педагогічного освітнього центру ім. Й.-В. Рутського, створення осередків БХА  тощо.

Щиро дякуємо отцям за розуміння потреби праці задля спільної мети для добра Церкви і народу.

Повідомила п. Галина Гришко,
Голова комісії освіти і виховання

Пасторальне планування

Липень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4