Книга, яка побачила світ в День незалежності – 24 серпня 2018 р. Б., стане навчальним посібником для студентів Івано-Франківської Духовної семінарії.

У понеділок, 10 вересня, в стінах Духовної семінарії, що в Івано-Франківську по вул. Василіянок, 64, відбулась презентації навчального посібника «Партикулярне право УГКЦ: джерела, історія, кодифікація». В представленні книги взяли участь Ректор та Віце-ректор ІФДС прот. Олесь Будзяк та прот. Андрій Чорненко, представник видавництва «Нова Зоря», в якому друкувалось видання, д-н Петро Ців’юк та власне автор монографії митр. прот. д-р Олег Каськів.

У навчальному посібнику розглянуто процес розвитку церковного права Київської Церкви від Хрещення Руси – України 988 року по наші дні. Автор досліджує різні етапи розвитку партикулярного права та має на меті привернути належну увагу до українського церковного законодавства. Особливо звертається увага на джерела партикулярного права, історію розвитку партикулярного права та його кодифікацію.

«Я щиро дякую отцю-доктору Олегу за таку справді величну працю. Чогось подібного сьогодні в нашій Церкві нема, а тому сміло можемо сказати, що ця книга справді є новаторською у своєму роді», - зазначив під час презентації о. Олесь Будзяк.

 Патріарх Святослав вперше очолить Міжнародну прощу вервиці

В свою чергу автор посібника поділився власними спогадами про написання книги. Так він розповів, що писав її в часі Великого посту, зробивши тим самим таку постанову.

«Надіюся, що моя книга стане добрим початком для ще кращого дослідження Партикулярного права нашої Церкви. З неї ми разом із вами, дорогі студенти, будемо пізнавати всю красу нашої спадщини в сфері партикулярного права», - розповів о. Олег.

Після презентації кожен охочий міг придбати видання та отримати авторський підпис від творця книги.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Червень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30