10 вересня в Івано-Франківській духовній семінарії розпочався новий академічний рік.

З цієї нагоди була відслужена Божественна Літургія, яку очолив синкел у справах духовенства та священичих родин, митр. прот. Олег Каськів у співслужінні з ректор ІФДС прот. Олесем Будзяком і віце-ректором прот. д-р Андрієм Чорненком, а також з семінарійними отцями-духівниками та сповідниками.

Під час проповіді о. Олег від імені Митрополита Володимира Війтишина привітав усю братію з початком нового академічного року. Отець зазначив, що важливо є навчитися любити себе, бо якщо полюбимо себе, то полюбимо і ближніх, і Господа. Також отець Олег Каськів нагадав про необхідність зробити собі певну постанову, але застеріг, щоби не робити собі багато великих постанов, вистачить однієї, яку слід виконати досконало. Крім цього отець зазначив, що для досягнення успіху потрібно виконати три умови:

∙ В Івано-Франківську презентували нове видання про партикулярне право УГКЦ

- Сказати Богові «Так»;

- Залишити всі житейські справи за межами семінарії, якщо не на 100% то хоча б на 50%;

- Любити себе. Тут отець зазначив, що любити себе можна більше читаючи, слухаючи духовні науки.

 Розпочався новий академічний рік у Дяківсько-регентському інституті

На завершення Літургії студенти І курсу склали обіцянку семінариста. Опісля, ректор семінарії прот. Олесь Будзяк подякував отцю Олегу за його візит до семінарії та за його вклад в розвиток в семінарії. Також ректор привітав всіх з початком навчання та окропив свяченою водою.

Інформаційний центр ІФДС

Пасторальне планування

Квітень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5