Сьогодні, 2 жовтня, в приміщенні видавництва «Нова Зоря», що на пл. Міцкевича 5А, з ініціативи Фінансового відділу Івано-Франківського Архієпархіального управління, розпочав роботу новий релігійний магазин. Урочисто відкрив та освятив крамницю Владика Володимир Війтишин у присутності отців-протопресвітерів, численного духовенства та мирян.

За словами Владики Володимира чогось подібного в нашому місті ще не було, адже в одному приміщенні одразу представлений широкий асортимент речей як релігійного, так і сувенірного характеру.

«Тут ми можемо знайти все, що нам потрібно з духовної сторони», - зазначає Владика Володимир, говорячи, що в даному магазині може знайти потрібні речі як священик, так і вірні.

В свою чергу керівник проекту Архієпархіального магазину о. Іван Стефурак переконує, що своїми цінами ця релігійна крамниця приємно здивує кожного свого клієнта та робить акцент на тому, що всі вироби, які тут представлені, є або українськими, або імпортованими з Європи.

«Коли зайшла мова про відкриття цього магазину, отець-настоятель Архікатедрального собору процитував мені слова світлої пам'яті Владики Миколая Сімкайла: "Для Бога не маємо нічого жаліти. Це мають бути найкращі речі". А я тоді додав, що завдання нашої команди, яка відкривала магазин, зробити, щоби всі ці найкращі речі були за доступною ціною», - розповідає о. Іван.

 Івано-Франківська Архієпархія вдруге перемогла на турнірі з міні-футболу серед священнослужителів УГКЦ

Священичі ризи та одяг, ікони та книги, речі літургійного вжитку, образки, хрести та вервиці, а також подарункові товари та багато іншого для духовної користі кожного  - можна знайти у нововідкритому Архієпархіальному Релігійному магазині за адресою площа Міцкевича 5А.

Працюватиме магазин з 9:00 по 18:00 без перерви на обід, щоб бажаючі мали можливість придбати релігійні товари у свій позаробочий час.

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

Пасторальне планування

Квітень 2019
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5