З метою налагодження ще тіснішої співпраці між парафіяльними священиками та Курією Архієпархії у четвер, 4 жовтня, в Архієпархіальному управлінні відбулися збори Долинського протопресвітеріату. Очолив зустріч Митрополит Володимир Війтишин.

За програмою зустрічі, до духовенства Долинського протопресвітеріату звернувся Владика Володимир. Він заохотив присутніх завжди бути чуйними на Боже слово, стараючись ревно виконувати свої душпастирські обов’язки. Також Архієрей наголосив на важливості катехизації при парафіях.

Згодом слово мав митр. прот. Олег Каськів, Синкел у справах духовенства та священичих родин. Отець Олег у своїй доповіді розповів про «Стратегію розвитку УГКЦ-2020». 

Опісля прот. Степан Балагура, Судовий Вікарій Івано-Франківської Архієпархії, розповів про основні напрямні для протопресвітеріату, за якими слід рухатись протягом ближчого року.

Вперше відбулась зустріч координаторів Івано-Франківської Митрополії програми "Жива парафія"

А також о. Віталій Максимів, Віце-економ Архієпархії детально представив економічний стан та подальший план розвитку на майбутнє.

о. Іван Стефурак закликав до активнішої співпраці парафій з Митрополичою газетою «Нова Зоря». 

На завершення о. Євген Андрухів, коротко ознайомив присутніх з діяльністю Комісії сакрального мистецтва Івано-Франківської Архієпархії та заохотив всіх, хто планує будувати чи реконструювати храми, звертатись до вищезгаданої інституції. А п. Галина Гришко, декан катехитично-педагогічного факультету розповіла про стан справ факультету і наголосила на присутності катехита при парафіях. 

Прес-служба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ

 

 А також 

Пасторальне планування

Лютий 2020
Пн В Ср Ч Пт Сб Н
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1