В рамках реалізації пасторальної програми з протидії гріхові корупції, затвердженої Синодом єпископів Києво-Галицького Архиєпископства УГКЦ, в Одеському та Кримському екзархатах УГКЦ відбувся тренінг для духовенства присвячений розгляду теми корупції та способів її протидії.

Третього жовтня в Скадовську, що на Херсонщині, відбувся черговий тренінг від Центру протидії корупції УГКЦ для священнослужителів. Зустріч розпочав Владика Михаїл (Бубній) з молитви, а тренінг провадив голова Центру – Петро Дарморіс.

Були розглянуті різні прояви корупції, з якими кожен так чи інакше зустрічається в житті, також розглядали завдання і роль душпастирів, зокрема, практичні моменти у душпастирстві стосовно проповідництва, сповідництва, катехитичної та інших видів діяльності.

На завершення зустрічі Владика Михаїл підсумував, що для священнослужителів є дуже важливим, коли час дочасу пригадувати певні моменти, які необхідні для служіння, задля того, щоб краще здійснювати свою пасторальну діяльність та місію. Також Владика поблагословив подальшу роботу та діяльність Центру протидії корупції УГКЦ. Уже проведено понад 15 подібних зустрічей для духовенства, монашества та мирян по усій Україні. Й надалі такі зустрічі проводитимуться в кожній єпархії та екзархаті УГКЦ з метою заохотити усіх до активної позиції не мовчати на гріх корупції і активно протидіяти будь-яким його проявам.

В Архієпархіальному управлінні відбулися збори Долинського протопресвітеріату

Центр протидії корупції УГКЦ створений відповідно до рішення Синоду Єпископів Києво- Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ і покликаний реалізовувати пасторальну програму з протидії корупції доручено йому відповідальність за втілення Пасторальної програми і представлення думки УГКЦ громадськості.

Більше інформації про ініціативи та діяльність Центру – на офіційній сторінці у мережі Facebook.

Інформаційна служба Центру протидії корупції УГКЦ